Para pobrała się w 2018 roku i chwilę później doczekała się pierwszego dziecka. Wokół noworodka pojawiły się kontrowersje związane z faktem, że Emily nie przypisywała mu płci. Modelka uznała, że nie zamierza decydować za dziecko i kwestię płci pozostawia na lata kiedy będzie ono wstanie samo wybrać. Szybko jednak w małżeństwie pojawiły się pierwsze problemy, a od początku 2022 roku podejrzewano, że związek jest już fikcją. Kiedy Emily złożyła wniosek o rozwód do Sądu na Manhattanie, osoba z jej bliskiego otoczenia powiedziała portalowi Page Six:

"Tak, zdradzał ją. On jest seryjnym oszustem. To obrzydliwe. To pies na baby"

Zobacz też: Emily Ratajkowski w nowej fryzurze z grzywką. Modelka ogłasza wielki powrót side bangs

Emily Ratajkowski i Pete Davidson

Po czterech latach małżeństwa związek się rozpadł, a świat oczekiwał kto pierwszy skradnie serce Emily. Pierwsze plotki, które obiegły świat dotyczyły Peta Davidsona. Popularnego komika SNL, który w przeszłości spotykał się z Kaią Gerber czy Arianą Grandę, a w wakacje rozstał się z Kim Kardashian. Para była widywana w swoim towarzystwie kilkukrotnie, a 28 listopada kiedy wybrali się razem na mecz koszykówki media okrzyknęły ich parą. 

Getty Images

Emily Ratajkowski singielką

Nic bardziej mylnego. Jak się okazuje Emily nie szuka związku, a po czterech latach małżeństwa daje sobie przestrzeń na randkowanie i poznawanie nowych osób. W środę, 21 grudnia, modelka została zauważona na randce z nowojorskim artystą Jackiem Greerem. Para została sfotografowana w trakcie namiętnego pocałunku przed apartamentem Emily w Nowym Jorku. 

Zobacz też: Emily Ratajkowski, tak jak my, używa popularnych kosmetyków do pielęgnacji. Poznaj 4 produkty, dzięki którym może pochwalić się idealną cerą i pięknymi włosami