Traf chciał, że zakończyli swoje poprzednie związki w podobnym momencie - Pete Davidson rozstał się z Kim Kardashian, Emily Ratajkowski wniosła pozew o rozwód z Sebastianem Beard-McClardem. Świeżo upieczeni single wpadli na siebie w showbiznesowym świecie i szybko okazało się, że sporo ich łączy. Emily i Pete umówili się na kilka randek, a nawet zdecydowali się wystąpić razem publicznie na meczu koszykówki (po którym to media okrzyknęły tę dwójkę nową głośną parą). Ich krótka relacja nie wpłynęła jednak na poważniejsze tony, bo niedługo po tym znajomość się rozluźniła. "Ich flirt wszedł w fazę friend zone" - donosiła w grudniu osoba z otoczenia celebrytów magazynowi Page Six.

Emily Ratajkowski porzuciła aktorstwo i zwolniła menadżerów. „Nie ufałam im. Wszyscy nienawidzili kobiet”>>

Nie minęły tygodnie, a Pete Davidson przyłapany został w towarzystwie filmowej koleżanki z planu "Bodies, Bodies, Bodies", Chase Sui Wonders. Emily Ratajkowski z kolei była widziana znów z DJ Orazio Rispo, a potem z nowojorskim artystą Jackiem Greerem. 

Grudzień 2022 roku opanowały w mediach newsy na temat rozstania komika i modelki. Teraz jednak, kilka miesięcy później, Emily Ratajkowski w najnowszym wywiadzie dla Los Angeles Times zdecydowała się opowiedzieć o swoim życiu miłosnym,  w tym o szczegółach relacji z Davidsonem. Gwiazda modelingu, zapytana o byłego chłopaka, odpowiedziała krótko: "Nawet moi przyjaciele pytali: 'Jak było?'. Nie rozumiem tego. Ludzie są zdumieni tym, że mężczyzna może szanować kobiety i traktować je jak ludzi. To dlatego tak łatwo umawiać się z nimi na randki".

Dodała też, że związki nie są teraz jej priorytetem: "Naprawdę nie myślę o facetach. Pracuję, jestem samotną matką. Byłam ostatnio tak zajęta, że łatwo się na tym nie skupiać". Przypomnijmy jednak, że modelka była widziana na romantycznym spotkaniu z Harrym Stylesem. Kto wie, może jednak coś z tego będzie!

 Harry Styles i Emily Ratajkowski przyłapani na pocałunku. Są parą?>>