Choć Emily Ratajkowski nie wspomina bezpośrednio o Sophie Turner i Joe Jonasie, to fani nie mają wątpliwości, że to doniesienia o rozejściu się dróg gwiazdorskiej pary zainspirowały ją do uwiecznienia swoich rozważań. Po kilku dniach spekulacji rodzice dwóch córeczek oficjalnie poinformowali o zerwaniu. „Po czterech wspaniałych latach zgodnie postanowiliśmy wnioskować o rozwód. Pojawia się wiele opartych na domysłach narracji na temat powodów, dlaczego tak się stało. Tak naprawdę jest to nasza wspólna decyzja i mamy nadzieję, że wszyscy uszanujecie prywatność naszą i naszych dzieci” – napisali na Instagramie. Internauci nie kryją rozczarowania takim rozwojem sytuacji. Do ostatniej chwili mieli nadzieję, że obrączka na placu muzyka przeczy medialnym doniesieniom. Być może poczują się lepiej, gdy wysłuchają komentarza słynnej modelki. 

Emily Ratajkowski dzieli się przemyśleniami na temat rozwodów tuż po rozstaniu Sophie Turner i Joe Jonasa

Emily Ratajkowski, która sama niedawno została singielką po sądowej rozprawie z niewiernym Sebastianem Bear-McClardem, nagrała krótkie wideo ku pokrzepieniu wszystkich złamanych serc (a może także ku przestrodze dla młodych zakochanych?). „Wygląda na to, że wiele młodych kobiet rozwodzi się przed trzydziestką” – powiedział Ratajkowski dzień po złożeniu przez wokalistę Jonas Brothers pozwu o rozwiązanie małżeństwa z gwiazdą „Gry o tron”.

„Jako osoba, która wyszła za mąż w wieku 26 lat, a która jest rozwiedziona od nieco ponad roku w wieku 32 lat, muszę wam powiedzieć, że nie sądzę, aby istniało coś lepszego”.

„Bycie dwudziestolatką jest jak walka w okopach. Nie ma nic lepszego niż bycie po trzydziestce, wciąż bycie seksowną, może posiadanie trochę własnych pieniędzy i granic, zastanawianie się nad tym, co chce się zrobić ze swoim życiem, a także zrealizowanie fantazji o ślubie i uświadomienie sobie, że może to nie jest tym, czym zdawało się być. A potem masz przed sobą jeszcze całe życie”.  Na koniec Ratajkowski zwróciła się z przesłaniem do młodych rozwiedzionych osób. „Do wszystkich, którzy odczuwają stres z powodu sytuacji życiowej, jest dobrze, gratuluję wam, gratulacje” – powiedziała. W opisie jeszcze dobitniej wyraziła swoje stanowisko: „Uważam, że „rozwód przed trzydziestką jest szykowny”.

@emrata

personally i find it chic to be divorced by the age of 30

♬ original sound - Emrata