Słynna Amerykańska modelka właśnie ruszyła ze swoim autorskim podcastem. Do rozmów będzie zapraszać ciekawe osoby, jak i odpowiadać na pytania fanów. Na dodatek, Emily Ratajkowski zdobi ostatnią okładkę Harper’s Bazaar, a na łamach magazynu opowiada o swoim życiu. Internautów przyciągnął zwłaszcza wątek dotyczący związków.

Emily Ratajkowski nie wierzy w to, że ludzie są po prostu heteroseksualni. "Uważam, że seksualność jest płynna"

Ostatnio o Ratajkowski było głośno ze względu na jej filmik na TikToku - modelka tym samym ujawniła, że jest biseksualna. 31-latka wystąpiła w wideo, gdzie narrator mówi: "jeśli identyfikujesz się jako biseksualna osoba, to czy masz zieloną aksamitną kanapę?". Ratajkowski właśnie taką posiada, a sam klip rozgrzał atmosferę do czerwoności. Fani modelki zastanawiali się, czy to tylko żart czy prawdziwe oświadczenie potraktowane w żartobliwy sposób. Emily postanowiła wyjaśnić ten wątek w wywiadzie dla Harper's Bazaar.

"Uważam, że seksualność jest płynna. Tak naprawdę nie wierzę, że ludzie są po prostu heteroseksualni. Moja przyjaciółka do mnie przyszła i mówi 'czy widziałaś ten trend z zieloną sofą? Strasznie się z tego śmiała, bo moja zielona kanapa jest przecież ogromna" - przyznała 31-latka. 

"Chcę się bawić tym, jak prezentuję się światu bez poczucia, że jestem złą lub dobrą feministką. Ech. Nie chcę być częścią twojego klubu, jeśli mnie nie chcesz. W porządku!" - ujawnia Emily Ratajkowski

Przypomnijmy, w połowie lipca tego roku zagraniczne media podały, że Emily Ratajkowski rozstała się z mężem. Modelka była widziana bez ślubnej obrączki, co więcej, anonimowe źródła potwierdziły kryzys w związku modelki i Sebastiana Beara-McClarda wywołany licznymi zdradami mężczyzny. Emily subtelnie potwierdziła rozstanie lajkując tweety dotyczące jej ówczesnego męża. Gwiazda filmu „Zaginiona dziewczyna” zostawiła lajka pod wpisem, w którym fanka nie dowierza, jak Sebastian mógł dopuścić się zdrady. Za to pod koniec sierpnia pojawiły się plotki, że modelka spotyka się ze wspomnianym Bradem Pittem

@emrata #stitch with @shaymitchell ♬ original sound - Emrata