Emily Ratajkowski w przezroczystej sukience

Niedawno modelka pozowała fotografom street fashion podczas Tygodni Mody w Mediolanie i Paryżu, teraz wróciła do domu w Nowym Yorku i znów znalazła się w centrum uwagi. Wszystko za sprawą sukienki, którą wybrała na imprezę z okazji pięćdziesiątej rocznicy magazynu W. Ratajkowski wybrała transparentną sukienkę z siateczki ozdobionej kryształkami. Czyżby zainspirowała się ikoniczną stylizacją Rihanny z 2014 CFDA Fashion Awards? Pod spód słynna it-girl założyła jedynie delikatną bieliznę w kolorze pudrowego różu. Look uzupełniły czarne sandałki. Uwagę zwróciły także jej włosy. Zamiast prostych, tym razem wybrała delikatne fale. Stylizacja została również uwieczniona na Tik Toku i tam można podejrzeć, jak prezentuje się w ruchu. 

@emrata @ziwe ♬ low key casual outfit - clothes are friends

Podcast Emily Ratajkowski

Transparentna sukienka gwiazdy to bardzo bezpośredni manifest cielesności, co budzić może szereg różnych, skrajnych emocji. Przecież jeszcze niedawno modelka głośno i bezkompromisowo poruszała kwestię uprzedmiotowienia kobiet właśnie poprzez hiperseksualizację ich cielesności. W 2021 roku ukazała się nawet książka Ratajkowski pod tytułem „Moje ciało". Zbiór esejów poruszający kwestię roli ciała w szowinistycznej popkulturze szybko stał się bestsellerem. Teraz modelka znów postanowiła wykorzystać swoje przykre doświadczenia i przekuć je w coś dobrego. Jej nowy podcast „High Low with EmRata” we współpracy z Sony Music Entertainment będzie miał premierę pierwszego listopada. Tygodniowo będą ukazywać się dwa odcinki i dodatkowy bonusowy odcinek tylko dla subskrybentów. Jeden z głównych odcinków ma zawierać wywiad z gościem, drugi monolog samej Emily, w duchu napisanej przez nią książki. Podczas nowego projektu modelka chce poruszać tematy feminizmu, popkultury, relacji międzyludzkich oraz tworzenia obrazu samej siebie. 

Emily Ratajkowski o swojej orientacji 

Od momentu opublikowania niesławnego teledysku do utworu „Blurred Lines” o Emily Ratajkowski mówi się praktycznie bez przerwy. Jednak ostatnio zyskała jeszcze większy rozgłos. Po rozstaniu z mężem Sebastianem Bear-McClardem podejrzewano ją o romans z Bradem Pittem. Niedługo potem zadeklarowała się na Tik Toku jako osoba biseksualna. I zrobiła to w dość niecodzienny sposób. Filmik zaczyna się słowami:  „Jeśli identyfikujesz się jako osoba biseksualna, masz zieloną, welurową kanapę”. Chwilę potem widzimy, że właśnie taką kanapę ma sama modelka. Publikacja wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. Dziewczyny nawet zaczęły zapraszać Ratajkowski na randkę. Wygląda więc na to, że wkrótce modelka znów da nam powód do rozmów.