Brad Pitt, Emily Ratajkowski - związek

Pierwsze doniesienia na temat związku Brada Pitta i Emily Ratajkowski pojawiły się pod koniec wakacji. Wtedy to Deux Moi podało do informacji, że modelka zaczęła być widywana z Bradem Pittem: jak podały anonimowe źródła, ta dwójka spotkała się w nowojorskim Pearl Oyster Bear oraz w "prywatnym salonie" jednej z eleganckich restauracji w Paryżu. I właściwie nie mogłyby to być wcale tak niewiarygodne wieści, w końcu Ratajkowski rozstała się z mężem, który ją zdradzał, wolny jest również Pitt.

Angelina Jolie i Brad Pitt wracają na salę rozpraw. Aktorka pozwała byłego męża na 250 milionów dolarów>>

Jednak zarówno aktor, jak i modelka, nie odnieśli się do tych plotek, więc trudno powiedzieć, czy naprawdę łączy ich coś więcej niż ogromna kariera w showbiznesie. Tymczasem... media obiegły kolejne newsy na temat sprawy Pitt-Ratajkowski. 

Redakcja JustJared - na podstawie innych anonimowych źródeł - podała właśnie, że tych gwiazdorskich randek było o wiele więcej niż głośne dwie oraz, że udało im się dojść do tego, jak poznała się ta domniemana para. Brad Pitt miał zostać przedstawiony Emily Ratajkowski przez ich wspólnego przyjaciela ze świata sztuki, którą oboje bardzo się interesują.

Emily Ratajkowski krytykuje "Blondynkę", najnowszą produkcję Netlifksa o Marilyn Monroe>>

Nic więc dziwnego, że mają mnóstwo wspólnych tematów oraz świetnie się bawią, spędzając ze sobą czas. Ponoć są w regularnym kontakcie także kiedy się nie widzą i regularnie wysyłają do siebie SMS-y. Źródło wspomniało też, że Ratajkowski jest zauroczona Pittem i uważa go za prawdziwego dżentelmena oraz bardzo chciałaby go bliżej poznać, ale to przyciąganie jest obustronne (jednak póki co nie dzieje się między nimi nic poważnego). "Jej przyjaciele żartują, że nie współczują jej już z powodu rozwodu – nie ma nic lepszego niż pocieszenie Brada Pitta" cytuje internetowy serwis.

Czy Emily Ratajkowski i Brad Pitt będą kolejną power couple showbiznesu? Póki co czekamy na dalszy rozwój sytuacji i głowimy się, jak będzie brzmiał ich związkowy nickname. 

Emily Ratajkowski w idealnych butach na koniec lata. Modelka założyła kowbojki z hiszpańskiej sieciówki do zmysłowej stylizacji>>