Elsa Hosk rozpoczęła swoją karierę prawie 20 lat temu w Szwecji i osiągnęła wielki sukces jako modelka zarówno w tradycyjnym sensie, na wybiegu i w magazynach, jak i nowoczesnym, gromadząc na Instagramie ponad 6,8 mln obserwujących. Teraz oszałamiająca Szwedka odnajduje się w zupełnie nowej dla niej roli - nie tylko mamy, ale również kreatywnej partnerki i ambasadorki najważniejszych światowych marek, co uważa za najbardziej satysfakcjonującą część swojej dotychczasowej kariery.

Jako nowa ambasadorka marki Samsung, Elsa zabrała nas na wycieczkę po swoich ulubionych miejscach w Los Angeles podczas wirtualnego wydarzenia „Unfold Your World”.

Ubrana w jasnożółty oversizowy garnitur i biały top, Elsa rozpoczyna swój poranek w słonecznym Los Angeles, a dokładniej w Descanso Gardens – to miejsce, które odwiedza, by cieszyć się pięknem natury i znaleźć chwilę, która pozwoli jej w spokoju przygotować się do wyzwań nowego dnia.

I choć Elsa nie jest osobą znającą się na technologii, to szczerze przyznaje, że w dużym stopniu polega na łatwym w użyciu i intuicyjnym Samsung Galaxy Z Flip3 5G, aby pogodzić karierę i swoją nową życiową rolę - rolę mamy. Czego nauczyła się, kiedy Tuuli pojawiła się na świecie? „Zdecydowanie wielozadaniowości!” – odpowiada bez wahania. Znajdziecie ją jednocześnie gotującą w kuchni i podczas służbowej rozmowy, dodatkowo z malutką córeczką w objęciach. I tak, możliwość otwierania dwóch aplikacji na raz to zdecydowanie ta funkcja smartfonu, bez której Elsa chwilowo nie może się obejść. 

W błogim zaciszu ogrodu Elsa wyznaje, że zdrowie psychiczne jest dla niej priorytetem. Jako modelka codziennie zmaga się ze stresem, jakie przynosi życie w świetle reflektorów. Przebywanie na łonie natury daje jej spokój, szczęście i energię. Uwielbiam korzystać z aplikacji zdrowotnej Samsung, która skrywa naprawdę wspaniałe sesje medytacji - dodaje zamykając oczy i zatracając się w wydobywających się ze smartfonu dźwiękach.

Jeśli śledzicie Elsę na Instagramie, to z pewnością wiecie o jej pasji do gotowania, a może nawet spróbowaliście jednego z jej zdrowych przepisów. Kolejnym ulubionym miejscem modelki jest więc targ rolniczy w Pasadenie, który odwiedza regularnie. „Wolę robić zakupy tu, niż w supermarkecie - te produkty są lokalne, organiczne i co naprawdę ważne - sezonowe." Modelka przegląda produkty pstrykając przy okazji zdjęcia z taką energią, że te wydają się wręcz wyskakiwać z ekranu Samsung Galaxy Z Flip3 5G.

Zainspirowana wszystkimi świeżo zebranymi warzywami postanawia przygotować danie o nazwie crudité platter: „Uwielbiam świeżą surówkę latem”. Elsa z łatwością płaci za zakupy za pomocą Samsung Pay, a następnie zabiera nas do swojego kolejnego ulubionego miejsca, czyli Coffee and Plants - pierwszej w pełni wegańskiej kawiarni w Los Angeles.

Tam spotyka przyjaciółkę - powitalne selfie musi być! Być może tak jak ja, zastanawiacie się jaki jest sekret idealnego selfie Elsy? To tryb "Studio Mode” w Samsung Galaxy Z Flip3 5G. „To najlepsza opcja na selfie bez użycia rąk! Wszystko inne się rozmywa, a twoja twarz jest idealnie podkreślona delikatnym, miękkim światłem. Elsa demonstruje również opcję trzymania Samsung Galaxy Z Flip3 5G zamkniętego i łatwego robienia selfie za pomocą dotknięcia ekranu zewnętrznego (który również może pełnić funkcję lusterka!). W karierze Elsy instagramowe selfie są tak samo ważne, jak tradycyjne sesje modowe - obie kategorie dopracowała do perfekcji. 

Ostatnim punktem wycieczki po LA jest ulubione miejsce wędrówek Elsy w kanionie Beachwood, z którego roztacza się najlepszy widok na słynny znak Hollywood. Podobnie jak do Descanso Gardens lubi tu uciekać, aby „poczuć, że zgiełk miasta po prostu znika”. Z redukcją szumów Samsung Galaxy Buds2 wprawia się w dobry nastrój na trening, a Samsung Galaxy Watch4 pomaga jej śledzić sportowe postępy. 

Jako wczesna użytkowniczka Instagrama Elsa początkowo zainteresowała się aplikacją społecznościową, aby dokumentować swoje stylizacje i od czasu do czasu wrzucić jakieś selfie. Dopiero później zaczęła wykorzystywać platformę do dzielenia się aspektami życia rodzinnego i zmagania z nałogiem, a także swoimi pasjami –  projektowaniem wnętrz, gotowaniem i zdrowym trybem życia. Jej instagramowy feed jest odzwierciedleniem  jej żywej, kreatywnej i pięknej osobowości – wewnątrz i na zewnątrz – i jest jej własnym głosem, poza stronami magazynu.

„ Tak naprawdę, jako modelka jesteś tylko lalką do przebierania. A ja uwielbiam możliwość współpracy i dorzucania swoich kreatywnych pomysłów do różnych projektów." 

Podsumowuje Elsa. Wirtualne wydarzenie Samsung x Elsa Hosk „Unfold Your World” jest najlepszym przykładem jej zaangażowania. Czekamy na więcej!