Ellie Goulding i Caspar Jopling: ślub

Ellie Goulding i Caspar Jopling są w związku od ponad czterech lat. Utrzymywali swoją relację w tajemnicy - do czasu... gdy przyłapali ich paparazzi! Para pobrała się w sierpniu 2019 roku w katedrze York Minster na północy Anglii. Panna młoda miała na sobie minimalistyczną białą suknię z długimi rękawami, a Pan młody wystąpił we fraku. Wśród gości uroczystości pojawili się zarówno członkowie rodziny królewskiej, jak i gwiazdy show-biznesu. Przyjęcie na kilkaset osób odbyło się w okazałym Castle Howard. Według doniesień, na same kwiaty para wydała ok. 20 000 funtów.

Caspar Jopling: kim jest mąż piosenkarki?

Urodził się w Yorkshire i kształcił w Eton College. Studiował historię sztuki i architektury oraz filmoznawstwo na Uniwersytecie Harvarda. Będąc jeszcze na studiach, dołączył do reprezentacji juniorów w wioślarstwie, dzięki czemu wziął udział w zawodach na arenie międzynarodowej. Pracował dla Sotheby’s w Nowym Jorku w dziale rozwoju firmy i strategii.

Ellie Goulding i Caspar Jopling: pierwsze dziecko

W wywiadzie dla jednego z magazynów artystka wyznała, że jest w 30. tygodniu ciąży. Przyznała też, podczas sierpniowego show w Victoria & Albert Museum jeszcze o tym nie wiedziała.

,,Daliśmy jeden występ. Byłam w ciąży, ale nie miałam o tym pojęcia. (...) To nie było planowane. Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam, że żyję - powiedziała.

Jak udało jej się przez tak długi czas utrzymać tę wiadomość w tajemnicy? Wokalistka miesiące pandemii spędziła w Gloucestershire na obrzeżach Londynu. Goulding przyznała też, że zna już płeć dziecka, ale nie przykłada do niej zbyt dużej wagi. Najważniejsze, aby było zdrowe.