Kiedy ostatni raz zadbałaś o urodę stuprocentowo tak, jak byś chciała? W codziennym biegu trudno jest znaleźć chwilę na maseczkę i pomalowanie paznokci, a co dopiero spa z przyjaciółkami. Dlatego właśnie redakcja ELLE postanowiła zorganizować dzień piękna - podczas niego możesz wziąć udział w ekskluzywnych warsztatach, które pozwolą każdej z nas natychmiastowo odzyskać pewność siebie i odmienić swój wizerunek. Tak! Zostaniesz zaproszona na profesjonalny makijaż i manicure oraz będziesz mogła oddać się w ręce najlepszych fryzjerów, a do tego zupełnie się zrelaksować i podnieść swoją samoocenę

Zapraszamy Cię na ELLE Beauty Day - wyjątkowe wydarzenie i konkurs, które pozwolą Ci znaleźć chwilę dla siebie i to jeszcze w gronie innych, inspirujących kobiet. W ekskluzywnym apartamencie na słynnej ulicy Mokotowskiej na laureatki czekać będzie sztab specjalistów.

  •          Coach opowie, jak wykorzystując swoje umiejętności można poprawić swój wizerunek, a tym samym podnieść własną samoocenę i poprawić samopoczucie;
  •          Fryzjerka marki Remington zadba o idealne fryzury;
  •          Każda z uczestniczek wyjdzie z pięknym makijażem, wykonanym przez wizażystę marki AA Wings of Color;
  •          Nie zabraknie perfekcyjnego manicure'u;
  •          Wisienką na torcie będą torby ELLE Beauty Day, wypełnione kosmetycznymi podarunkami.

A wszystko w miłym gronie, w którym będzie można swobodnie podyskutować o kobiecych sprawach, ale także zasięgnąć indywidualnej porady urodowej, np. jak pielęgnować skórę.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać udział w ekskluzywnych warsztatach i otrzymać w prezencie całą torbę kosmetyków?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie w formularzu poniżej oraz podać nazwę profilu na Instagramie:

Jak wygląd wpływa na Twoją pewność siebie?

Spośród autorek najbardziej kreatywnych odpowiedzi wytypujemy aż 10 laureatek, które zaprosimy na ELLE Beauty Day już 3 października. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Sponsorami wydarzenia są Remington i AA Wings of Color.

Laureaci:

Marta
Klaudia
Magdalena
Agnieszka
Katarzyna
Justyna
Marta
Ilona
Alexandra
Kasia