Konkurs Elite Model Look to doskonały start do międzynarodowej kariery. Lista top modelek, które zaczynały w Elite jest bardzo długa. Znajdują się na niej supermodelki (Cindy Crawford, Stephanie Seymour), seksowne Brazylijki (Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio) i najważniejsze współczesne top modelki (Sigrid Agren, Constance Jablonski, Fei Fei Sun). Konkurs Elite Model Look wypromował też gorące nazwiska sezonu, modelki chodzące w najważniejszych pokazach Josephine Le Tutour i Erjonę Alę. Najlepsze Polki z poprzednich edycji konkursu zrzeszone są w takich polskich agencjach jak Model Plus, D'vision czy Mango Models. Chcesz do nich dołączyć?

Oto lista najbliższych castingów

- Casting w Dąbrowie Górniczej, 21 kwietnia 2013 w CH Pogoria

- Casting w Opolu, 11 maja 2013 w CH Karolinka

- Casting w Gdańsku, 25 maja 2013 w Galerii Bałtyckiej

- Casting w Krakowie, 8 czerwca 2013 w Galerii Krakowskiej

- Casting w Katowicach, 9 czerwca 2013 w Silesia City Center

- Casting w Wrocławiu, 15 czerwca 2013 w Galerii Dominikańskiej

- Casting w Szczecinie, 22 czerwca 2013 w Galerii Kaskada

Jeśli nie możesz przyjechać na żaden z castingów, istnieje możliwość aplikowania przez internet. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.elitemodelllok.com.pl.

Wymagania Elite Model Look

Żeby wziąć udział w konkursie Elite Model Look 2013 musisz spełniać podstawowe kryteria umożliwiające rozpoczęcie pracy modelki:

  • mieć od 14 do 22 lat (jeśli nie skończyłaś 18 lat, musisz przynieść formularz zgody opiekuna  – do pobrania na stronie www.elitemodellook.pl)
  • mieć przynajmniej 172 cm wzrostu

Najbardziej interesujące kandydatki z castingów spotkają się osobiście z zagranicznymi scoutami Elite, którzy ocenią ich potencjał, urodę, osobowość i zgodność z aktualnymi trendami modelingu. Wyłonione finalistki wezmą udział w szkoleniowym zgrupowaniu Elite Model School i w finałowej Gali. Zwyciężczyni polskiej edycji zmierzy się z konkurentkami z 70 krajów w światowym finale Elite Model Look 2013.

Zapraszamy na castingi!