W filmie poza Margot Robbie wystąpi również Ryan Gosling, Hellen Mirren, Will Ferrell, America Ferrera oraz Dua Lipa. I to właśnie ona skradła show podczas premiery filmu w Los Angeles. Piosenkarka, a teraz również aktorka pojawiła się na różowym dywanie w kryształkowej, siateczkowej kreacji, która odsłaniała całe jej ciało. Pod suknię projektu Bottega Veneta, Dua założyła srebrne błyszczące majtki, wycięte tak by podkreślić pośladki gwiazdy. Proste gładko ułożone włosy i diamentowy naszyjnik dodały tej odważnej stylizacji szyku. 

Getty Images / Jon Kopaloff

Getty Images / Jon Kopaloff

Cały ostatni sezon należał właśnie do tak zwanych "naked dresses". Królową prześwitujących looków została Rita Ora, która zarówno podczas swoich występów, jak i na wyjścia na czerwony dywan wybierała tkaniny, które więcej odsłaniały niż zakrywały. W ostatnim tygodniu pisaliśmy między innymi o jej koronkowej kreacji podczas Tygodnia Mody w Paryżu, która uwydatniała piersi piosenkarki.

Pozostałe gwiazdy na premierze "Barbie" 

Na hollywodzkiej premierze pojawiła się również Margot Robbie w czarnej cekinowej kreacji Schiaparelli, będącej repliką sukienki Barbie z 1960 roku. Na różowym dywanie w różowym garniturze, pozował też wcielający się w postać Kena, Ryan Gosling. Wśród gości znalazła się też Billie Eilish, Ava Max oraz Nicki Minaj.