Dua Lipa tworzy nawą platformę lifestylową Service95

Dua Lipa to międzynarodowa gwiazda muzyki pop, wielokrotna zdobywczyni nagród Grammy oraz autorka tekstów. Wczoraj za pomocą mediów społecznościowych wokalistka ogłosiła swój najnowszy projekt - Service95. Będzie to globalna platforma o tematyce mody, kultury i spraw społecznych. Stworzono ją, aby pomóc innym zrozumieć świat.

Marzyłam o tym od tak dawna. To moje ogromne hobby – zawsze kompulsywnie robiłam listy wszystkiego: moich ulubionych miejsc, gdzie zjeść, moich ulubionych miejsc na nocleg. Szczerze mówiąc, gdybym miała teraz pokazać aplikację "Notatki" na moim telefonie… - powiedziała Dua Lipa w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu Vogue

Projekt zawiera nie tylko serwis lifestyle'owy, ale również podcasty i cotygodniowy biuletyn. Service 95 to popkulturowe miejsce, odpowiadające na globalne obawy i zachęcające do konstruktywnych rozmów. Będzie zawierać artykuły autorstwa najbardziej wpływowych myślicieli i komentatorów, których nie przeczytacie nigdzie indziej. 

Dua Lipa jako lifestyle'owe guru - platforma Service95 startuje już niedługo

Pierwszy biuletyn Service95 pojawi się już w styczniu 2022 roku. W rozmowie z Forbes, piosenkarka wspomniała, że ma nadzieję, że jej nowy projekt da poczucie wspólnoty oraz odpowiedzi na nurtujące pytania. Artystka chce również zwrócić uwagę na temat potrzebujących i zachęcić do pomocy. 

Service95 to bezpłatny cotygodniowy biuletyn, który obejmuje wszystko - od mało znanych miejsc po wschodzących artystów i porady dotyczące podróży. Service95 będzie służyć przemyślanymi listami, rekomendacjami, historiami, informacjami, przemyśleniami, perspektywami i rozmowami, których nie usłyszysz, nie zobaczysz ani nie przeczytasz nigdzie indziej. Potężne artykuły od najbardziej przekonujących głosów na świecie będą dostępne wraz z komentarzami ekspertów (...) Będziemy również dzielić się ważną pracą aktywistów, ujawniających przyczyny i złożone światowe problemy, o których wszyscy powinniśmy rozmawiać. Szczerze, nie mogę się doczekać, kiedy się tym podzielę!  - czytamy na oficjalnym profilu Service95 na Instagramie