Festiwal British Summer Time Hyde Park przyciągnął rzeszę gwiazd i to nie tylko na scenie, na której wystąpiła m.in. Celine Dion. W tłumie widzów fotoreporterzy zauważyli Adele, Sama Smitha, czy Duę Lipę. Wokalistka nie była jednak sama. Partnerował jej młodszy brat Gigi i Belli Hadid, Anwar. Celebryci przez cały koncert tulili się, a to potwierdza plotki o ich związku! To już oficjalne: Dua Lipa i brat Gigi Hadid są parą.

Keanu Reeves jest zakochany! Kim jest jego wybranka? >>

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się! to koniec związku modelki i wokalisty >>

Dua Lipa i brat Gigi Hadid: plotki o związku

Jeszcze w maju, a dokładnie na Met Gala 2019, 23-letnia Dua Lipa była widziana w towarzystwie poprzedniego partnera, brytyjskiego szefa kuchni. Isaac Carew i wokalistka spotykali się z przerwami przez kilka lat. Para jednak po cichu zakończyła swój związek, podobno powodem był napięty grafik Lipy. Od kilku tygodni w show-biznesie panują plotki na temat nowego mężczyzny w życiu gwiazdy. A jest nim Anwar Hadid, 20-letni model. Pierwsze informacje trafiły do internetu, gdy Dua została zauważona na imprezie urodzinowej młodszego brata sióstr Hadid. Party zorganizowano w Malibu, a Lipę uwieczniono na Instagram Story. Najnowsze zdjęcia z Londynu potwierdzają te doniesienia. Dua Lipa i brat Gigi Hadid nie kryją się ze swoim uczuciem.

Anwar Hadid wcześniej spotykał się z aktorką Nicolą Peltz. Para była razem przez półtora roku, a ich relacja zakończyła się w 2018 roku. Potem plotkowano o związku Anwara z Kendall Jenner, ale celebryci nigdy nie potwierdziły tego oficjalnie. Hadid jest gwiazdą ostatniej kampanii perfum Valentino "Born in Roma". Reprezentuje go agencja IMG i na swoim koncie ma sesje wizerunkowe dla Tod's, Hilfiger Denim, Hugo,  Zadig & Voltaire, czy Topshop.