Do najnowszej kampanii pre-fall 2013 Louis Vuitton zaproszono piękną Dree Hemingway. 

Modelka prezentuje kolekcję, w której dominują wełniane płaszcze i peleryny, haftowane sukienki, skórzane czółenka i futra. Warto zwrócić uwagę na wysokie kozaki z futrzaną cholewą - niewątpliwie zgromadzą one szerokie grono amatorek, a siecówki skopiują ekskluzywny oryginał.

W kolekcji nie zabrakło oczywiście dodatków sygnowanych logo marki. Torby, kurfy i walizki stanowią dla wielu przedmiot pożądania, a brązowo-beżowy deseń przez lata stał się synonimem luksusu

Autorem zdjęć do kampanii jest urodzony w Południowej Afryce fotograf Koto Bolofo, który współpracował już z m. in. z  Hermès i Vanity Fair. Zdjęcia wykonano w paryskim Hôtel de Crillon, dzięki czemu spotęgowany został klimat luksusu i klasycznej elegancji.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza współpraca Dree Hemingway z LV. Amerykańska modelka brała udział w kampanii Louis Vuitton Travel w 2010 roku. Wówczas, sesja utrzymana w stylu safari nawiązywała do bestsellerowej powieści "Zielone Wzgórza Afryki" autorstwa pradziadka modelki, słynnego noblisty Ernesta Hemingwaya. 

ZOBACZ Dree Hemingway w kampanii dla Louis Vuitton pre-fall 2013 >>

Dree Hemingway w obiektywie Juergena Tellera >> 

 

Iga Budzikowska