Doda wyszła za mąż! Tego nikt się nie spodziewał, wokalistka swój związek ukrywała w tajemnicy przed wszystkim. Kilkanaście minut temu na jej instagramie i Facebooku pojawiło się zdjęcie przedstawiającą damską i męską dłoń. Od razu w oczy rzucają się obrączki ślubne. Jak wam się podoba pierścionek? Co więcej, Doda ujawniła: "Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od medió... ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO!" Kim jest tajemniczy mąż Doroty Rabczewskiej?

Doda wzięła ślub! Za kogo piosenkarka wyszła za mąż?

Choć Doda nie wymienia imienia i nazwiska swojego nowego męża, od pewnego czasu plotkuje się, że gwiazda i jej przyjaciel oraz partner biznesowy, Emil Stępień, są w związku. Producent filmowy pracował przy takich tytułach jak "Pitbull. Ostatni pies", "Pitbull. Nowe porządki", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Służby specjalne" i "Last Minute".

Jeśli to prawda, to będzie drugie małżeństwo dla Dody. W 2005 roku poślubiła Radosława Majdana (który jest obecnym mężem Małgorzaty Rozenek), jednak trzy lata później doszło do rozwodu. Później Doda była związana m.in. z Adamem "Nergalem" Darskim, czy z Emilem Haidarem.