To jednak nie koniec podobieństw między tymi dwiema produkcjami, bo grający u boku polskiej aktorki Simone Susinna także wystąpił w głośnym erotyku. Wcielał się tam w rolę Nacho, przystojnego ogrodnika z Wysp Kanaryjskich. Po pewnym czasie okazało się, że opiekuńczy Hiszpan ma powiązania z... konkurencyjną mafią. Teraz jednak Simone zagra zgoła innego bohatera – będzie młodszym kochankiem Olgi granej przez Magdalenę Boczarską. Tych dwoje połączy płomienny, zakazany romans, któremu na drodze staną od dawna skrywane tajemnice. Przedsmak fabuły zobaczycie w trailerze, który właśnie pojawił się w sieci.

O czym będzie "Heaven in Hell"?

Film ma być romansem z elementami erotyku opowiadającym o relacji dwojga ludzi, których dzieli wszystko - łączy jednak wzajemna fascynacja i pożądanie. Wybuchowi gorących uczuć będą naturalnie towarzyszyć pewne komplikacje, co sugeruje już sam tytuł produkcji. Jak możemy przeczytać w oficjalnym materiale dystrybutora: "Olga to kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają - poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Maks natomiast uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…".

W filmie, oprócz Magdaleny Boczarskiej i Simone Susinna, występują też Sebastian Fabijański, Katarzyna Sawczuk i Janusz Chabior. Reżyserem jest Tomasz Mandes.