Elizabeth Olsen odpowiada na kontrowersyjne pytanie

Filmik opublikowany na Twitterze pokazuje Elizabeth Olsen, opuszczającą budynek NBC Studios 8 marca 2012 roku. Przed wejściem czeka na nią tłum paparazzi i przechodniów, proszących o zdjęcia i autografy. Olsen chętnie zatrzymuje się, aby dać podpis fanom. W tym momencie jeden z paparazzi zadał jej całkiem kontrowersyjne pytanie.

Dlaczego jesteś o wiele milsza od swoich sióstr? - zapytał fotograf

Na odpowiedź Elizabeth długo nie trzeba było czekać. Oczywiście, jak przystało na siostrę, stanęła w obronie bliźniaczek Mary-Kate i Ashley.

Ponieważ przeszkadzaliście im całe życie - odpowiedziała Elizabeth Olsen

 

 

Wideo zostało wyświetlone na Twitterze ponad 420 tys. razy w ciągu ostatnich dwóch dni i zyskało ponad 55 tys. polubień. 

Czym teraz zajmują się siostry Olsen?

Młodsza siostra najsłynniejszych na świecie bliźniaczek, 32-letnia Elizabeth Olsen jest znaną aktorką. Jej kariera filmowa stale nabiera tempa. W ostatnich latach wcielała się w rolę Wandy Maximoff w Marvel Cinematic Universe. Zagrała w takich produkcjach, jak "Avengerse: Age of Ultron" z 2015 roku, "Captain America: Civil War" z 2016 roku, "Avengers: Infinity War" z 2018 roku, "Avengerse: Endgame" z 2019 oraz w miniserialu platfromy Disney+ - "WandaVision" z 2021 roku. Jej najnowszy angaż to Doctor Stranger w "Multiverse of Madness", który pojawi się w maju tego roku. Z kolei jej siostry, 35-letnie bliźniaczki Mary-Kate oraz Ashley Olsen, porzuciły karierę aktorską i świat filmowy. Uznały, że stało się to dla nich męczące i zdecydowały się na aktorską emeryturę. Nic dziwnego, skoro wstąpiły do branży rozrywkowej mając zaledwie trzy miesiące. Najsłynniejsze na świecie bliźniaczki odcięły się od mediów i postanowiły ukończyć edukację, o której zawsze marzyły, by potem zrealizować inne aspiracje zawodowe. Kobiety nie pokazują się za wiele w mediach, a od 2006 roku rozwijają swoją słynną markę modową The Row.