Każdego dnia budzimy się i mamy kolejną szansę i możliwość, aby być tym kim chcemy.

Napisał/a Demi Lovato w swoim poście na Instagramie, który promuje nowy podcast 4D with Demi Lovato. W filmie towarzyszącym postowi Lovato dzieli się istotną zmianą w swoim życiu:

Dziś jest dzień, w którym cieszę się, że mogę podzielić się z Wami czymś więcej z mojego życia. Z dumą ogłaszam, że identyfikuje się jako osoba niebinarna i oficjalnie będę korzystać z zaimków they/them 


W krajach anglojęzycznych osoby niebinarne korzystają z zaimków they/them. Zaimki te nie tłumaczą się na język polski, dlatego osoby niebinarne w naszym raju często stosują zaimki zarówno zaimki męskie jak i żeńcie, lub starają się ich unikać. Demi Lovato dodaje również:

Czuję, że zmiana ta najlepiej odzwierciedla płynność jaką odczuwam w mojej ekspresji płciowej, co pozwala mi poczuć się bardziej autentycznie i wiernie wobec siebie, czyli osoby, którą znam, a jednak wciąż odkrywam.

28-letnia gwiazda w swoim komunikacie powiedziała, że swoim wyznaniem chce pomóc tym, którzy na co dzień mierzą się ze strachem i obawami związanymi z życiem jako osoby niebinarne:


Dzielę się tym z Wami, aby wkroczyć na kolejny poziom odkrywania swoich słabości. Robię to tez dla tych, którzy do tej pory nie byli w stanie podzielić się z bliskimi tym, kim naprawdę są. Proszę, dalej żyjcie w zgodzie ze sobą i wiedzcie, że przesyłam Wam mnóstwo miłości


W wideo Demi Lovato wyznał/a, że wydanie to pojawiło się w wyniku uzdrawiania i autorefleksji, która została wykonana przez ostatnie pół roku. Ostatnio gwiazda w podcaście Joe Rogana otwarcie powiedziała też, że jest panseksualna. O panseksualności mówimy wtedy, kiedy ktoś odczuwa pociąg emocjonalny, romantyczny lub seksualny do osób dowolnej płci, a w tym przypadku nie liczy się płeć, a osoba po prostu.