Sanah i Dawid Podsiadło w duecie

Wczoraj do sieci trafiła najnowsza piosenka Sanah „Ostatnia nadzieja”, która jest owocem współpracy artystki z Dawidem Podsiadło. Młoda wokalistka promuje właśnie swoją płytę „Uczta”, która będzie trzeciem studyjnym albumem artystki. Podsiadło, przy okazji promowania nowego singla, dał wyraz sympatii dla swojej młodszej koleżanki na swoich social mediach.

„Jestem wielkim fanem całej Uczty Zuzanny i gorąco zachęcam do przesłuchania całego premierowego materiału od tej wybitnej artystki” - napisał Dawid na swoim Instagramie.

Oprócz Dawida na płycie Sanah usłyszymy również innych topowych polskich artystów, takich jak Daria Zawiałow, Ania Dąbrowska, Artur Rojek, Vito Bambino, czy zespół Kwiat Jabłoni.

Dawid Podsiadło zapewnia, że „to jeszcze nie koniec niespodzianek”

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jedyny raz, gdy usłyszymy artystów w duecie. Dawid podzielił się na swoim Instagramie dobrą nowiną - zapowiedzią nowej płyty. Co więcej, zdradził, że znajdzie się na niej numer, w którym usłyszymy Sanah. Jest to świetna wiadomość dla fanów muzyka, którzy z wytęsknieniem wyczekują jego świeżego materiału.

„Duży rok, duże rzeczy. Jestem ekstremalnie podekscytowany i naprawdę nie mogę się doczekać Waszych reakcji. Trochę na to wszystko czekaliśmy, ale nie zostało już tego czekania zbyt wiele” - zdradził Dawid.

Od ostatniej płyty wokalisty „Małomiasteczkowy” minęło już cztery lata. Jednak, jak wszystko wskazuje, do premiery najnowszej płyty zostało już na prawdę mało czasu. Pozostaje nam tylko z niecierpliwością czekać na kolejne informacje. My już nie możemy się doczekać! A Wy?