Wczorajszego ranka Radek Kotarski podsycił ciekawość swoich obserwatorów tajemniczym komunikatem. Na swój instagramowy profil wrzucił zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dawid Podsiadło, z krótkim podpisem:

"Dzisiaj. Po południu. Łamiąca wiadomość."

 Po tych słowach, fanom obu Panów, nie pozostało nic innego jak czekać na ujawnienie popołudniowej nowiny.

Fani jednak szybko rozpoczęli swoje śledztwo w komentarzach i połączyli kropki. Kotarski, od jakiegoś czasu zapowiadał wypuszczenie podcastu, który miał nagrywać w dwuosobowym składzie. W ostatniej rozmowie w programie "Impoderabilia" Karola Paciorka, przyznał, że projekt ten, jest już na ostatniej prostej i niebawem będzie miał swoją premierę. Podpytywany przez prowadzącego nie chciał jednak zdradzić kto zostanie jego podcastowym partnerem. Jednak w końcu doczekaliśmy się ujawnienia tej tajemnicy! Tak jak zostało to zapowiedziane, w godzinach popołudniowych, youtuber uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że wspólnie z Dawidem Podsiadło nagrał podcast. Jego dwa odcinki trafiły już na Spotify, a także w wersji wizualnej na youtubowy kanał "Podsiadło & Kotarski".

Pierwszy odcinek zatytułowany jest „Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen”, gdzie Podsiadło i Kotarski rozmawiają przede wszystkim o smartfonach i uzależnieniu od nich. Dzielą się także ostatnio przeczytanymi książkami i płytami wartymi polecenia. Jest luźno, z dystansem i humorem, dlatego nic dziwnego, że materiał przypadł do gustu słuchaczom, o czym dowiadujemy się z licznych komentarzy. 

Drogi tych Panów przecinały się już wielokrotnie, a obaj nie kryją się z tym, że prywatnie bardzo się lubią. Podsiadło był m.in. gościem w filmach youtubera na kanale Polimaty.

Dowiadujemy się też, że autorzy nie spieszyli się z publikacją stworzonego materiału. W rozmowie możemy usłyszeć, że pierwszy odcinek został nagrany ponad rok temu, bo 27 listopada 2019 roku! 

Sprawdźcie pierwszą rozmowę chłopaków: