Nowy partner Darii Zawiałow 

29-latka zrobiła wyjątek i wczoraj podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem z nowym partnerem. Piotr "Rubens" Rubik jest gitarzystą w zespole Zawiałow i przyjacielem od 9 lat. Para miała więc okazję spędzić ze sobą dużo czasu i bardzo dobrze się poznać.  Jak skomentowała to koleżanka z branży: 

To się często tak kończy- Sarsa 

Obecny partner świętuje właśnie swój solowy debiut, z którego pochodzi utwór "Wszystko ok" (zebrał już ponad 3 miliony wyświetleń na Youtube). Mężczyzna jest postacią rozpoznawalną w branży muzycznej. W swojej karierze miał okazję współpracować z Mrozu oraz Igor Herbut z LemON, a także występować z Orkiestrą Męskie Granie. 

Piosenkarka opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym trzymając w ręku słonecznika całuję Rubensa. Post opatrzyła tajemniczym podpisem:

Wiesz, to nie jest to samo co kiedyś.- napisała Zawiałow 

Poprzedni związek Darii Zawiałow 

W 2016 roku wokalistka wyszła za kolegę z planu "X Factor", gitarzystę Tomasza Kaczmarka. Już rok przed rozstaniem fani przeczuwali, że związek zmierza ku końcowi. Para nie wydała oficjalnego oświadczenia dotyczącego rozwodu, sama Zawiałow skomentowała jeden z swoich postów "Jestem singielką!". Ta wypowiedź ucięła wszelkie spekulacje i potwierdziła, że drogi Darii i Kaczmarka się rozeszły.