"Nie czas umierać": Daniel Craig po raz ostatni jako James Bond

Wcielał się w rolę 15 lat, w tym czasie zagrał w pięciu filmach i zdobył miliony fanów. Ale czas się pożegnać! 28 września swoją premierę miała ostatnia część o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej - "Nie czas umierać". Jak będzie wyglądać fabuła najnowszego filmu? James Bond opuści czynną służbę aby cieszyć się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwróci się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okaże się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadzi agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

U boku Daniela Craiga wystąpią m.in.: Rami Malek, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw i Jeffrey Wright.

Przez pandemię jednak premiera filmu przesunęła się aż o 18 miesięcy, co czyni ją jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk ostatnich lat. Początkowo premierę filmu planowano na 2019 r., przełożono ją po odejściu ze stanowiska reżysera Danny'ego Boyle'a. Później wyznaczono premierę na kwiecień 2020 r., ale z powodu rozwijającej się pandemii koronawirusa ponownie przesunięto datę, tym razem na listopad. Jesienią zdecydowano, że widzowie będą musieli jeszcze poczekać.

"Nie czas umierać": gwiazdy na premierze filmu w Londynie

Na londyńskiej premierze pojawili się nie tylko odtwórcy głównych ról i osoby związane z produkcją "Nie cza umierać", ale także przedstawiciele rodziny królewskiej - księżna Kate i książę William, a także księżna Camilla z księciem Karolem.

Jednak ten wieczór z pewnością należał do Daniela Craiga, który na premierze pojawił się w aksamitnej marynarce w kolorze fuksji, którą dopełniały spodnie od garnituru, biała koszula i czarna mucha. Rami Malek, który wcielił się w rolę Safina, wybrał ponadczasowy smoking od Prada. Léa Seydoux, odtwórczyni roli Madeleine Swann miała na sobie białą suknię projektu Louis Vuitton ze srebrnymi i haftowanymi zdobieniami oraz połączoną z nią peleryną. Ana de Armas, która zagrała Palomę, również wybrała kreację projektu Louis Vuitton: czarną aksamitną suknię z ramiączkami haftowanymi srebrnymi kryształkami i głębokim wycięciem. Na premierze filmu pojawiła się również Billie Eilish, która jest wykonawczynią głównego utworu do filmu. Wokalistka postawiła na czarną luźna koszulę i spodnie do kompletu a do całości dobrała platformy Gucci.

Kto jeszcze pojawił się na premierze "Nie czas umierać"? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!