Damiano i Dove Cameron na imprezie W Magazine, Mark Ronson, Gucci's Grammy After Party

28-letnia piosenkarka i aktorka, znana z ról w takich projektach jak "Następcy" i "Schmigadoon", oraz 25-letni wokalista włoskiego zespołu rockowego Maneskin znaleźli się w samym centrum uwagi, pozując do zdjęć w Barze Marmont w West Hollywood po ceremonii rozdania nagród Grammy.

Dove Cameron zachwycała w białym komplecie w stylu balletcore z gorsetowym topem i tiulową spódnicą z wiosennej kolekcji Carolina Herrera, fachowo wystylizowanym przez Chloe i Chenelle. Jej włosy zostały elegancko ułożone przez Jacoba Rozenberga przy użyciu białej tasiemki, wpisując się w dominujący tej zimy trend coquette. Z kolei Damiano roztaczał swój urok gwiazdy rocka w garniturze z rozpiętą do połowy koszulą, idealnie balansując słodką stylizację Dove.

Jerritt Clark/Getty Images

Dove i Damiano: "Power couple"

Ich intensywny weekend rozpoczął się w czwartek na Spotify's Best New Artist Party, po czym w piątek pojawili się na imprezie MusiCares Person of the Year. Sobota była ich oficjalnym debiutem na czerwonym dywanie, gdzie pocałowali się na oczach fotografów. Dove zachwycała w drapieżnie czerwonej gorsetowej sukience od tureckiej marki Salih Balta, za to Damiano założył zestaw od Giorgio Armaniego.

Jeff Kravitz/Getty Images

Na czwartkowej imprezie Spotify para wpadła na szefa wytwórni zespołu Maneskin, Davida Masseya z Arista Records, który zrobił im wspólne zdjęcie, nazywając ich "power couple".

Plotki o ich związku krążyły od listopada 2023 roku, kiedy to Cameron została zauważona podczas opuszczania koncertu Maneskina w Brazylii. Kolejne schadzki na różnych imprezach i pełne namiętności rendez-vous na plaży w Australii jeszcze bardziej podsyciły spekulacje, aż ich romans został potwierdzony pod koniec listopada. Od tego czasu Damiano i Dove Cameron byli widywani na licznych wyjściach, umacniając swój status jednej z najpopularniejszych par w Hollywood.