Od dwóch lat Måneskin święci triumfy w przemyśle muzycznym. Wygrana na Eurowizji, wyprzedana trasa koncertowa na całym świecie, zaproszenia na pokazy Gucci - członkowie włoskiego zespołu w ekspresowym tempie zdobyli status gwiazd. Charyzmatyczny Damiano stał się obiektem westchnień wielu kobiet, ale wokalista subtelnie dawał znać, że nie jest wolny. Co więcej, ma narzeczoną, a raczej wszystko wskazuje na czas przeszły. Jak jest teraz? 

Damiano David z Måneskin rozstał się z dziewczyną? Wideo, na którym widać muzyka z inną kobietą jest już viralem na TikToku

Od kilkunastu godzin wszyscy mówią tylko o tym. Czy Damiano zdradził swoja narzeczoną? A może jest aktualnie singlem? Plotki mnożyły się w zastraszającym tempie, a przyczyną tego był klip, na którym widać, jak lider Måneskin całuje się na imprezie z pewną blondynką, która wygląda zupełnie inaczej niż jego dziewczyna. Tajemniczą kobietą była Martina Taglientii, przyjaciółka Victorii De Angelis, basistki zespołu. Włoch w końcu zabrał głos potwierdzając, że po pięciu latach związku rozstał się z Giorgią Soleri.

@valeeebarba daje damianooo#damianomaneskin #damianodavid #foryou ♬ suono originale - valeeebarba

"Jest mi bardzo przykro, że to wideo wyszło, nie tak chciałem radzić sobie z tą sytuacją i to był mój błąd" - napisał Damiano David na swoim instagramie. Okazuje się, że gwiazdor rozstał się z 27-letnią modelką zaledwie kilka dni temu. "Mam nadzieję, że nie wpłynie to na wizerunek Giorgii i że uszanujecie delikatność tej sytuacji" - dopisał muzyk. 

Ostatnie wspólne zdjęcie 24-latek opublikował na swoim profilu na początku stycznia, gdy razem z przyjaciółmi świętował urodziny.