Ledwo fanki otrząsnęły się po teledysku Anitty z udziałem włoskiego wokalisty (Damiano David wciela się w nim w kochanka latynoskiej gwiazdy), a teraz internet huczy na temat nowego związku frontmana Måneskin. Co więcej, chodzi o gwiazdę, która ma miliony obserwatorów na instagramie. 

Damiano David spotyka się z amerykańską piosenkarką? Para została przyłapana przez paparazzi po koncercie Måneskin 

Na początku tegorocznych wakacji okazało się, że Damiano David rozstał się ze swoją wieloletnią dziewczyną Giorgią Soleri. Wszystko wyszło na jaw, gdy charyzmatyczny Włoch został przyłapany na pocałunkach z pewną nieznaną kobietą. Filmik z tym momentem stał się viralem, a fanki pytały w komentarzach o co chodzi. "Jest mi bardzo przykro, że to wideo wyszło, nie tak chciałem radzić sobie z tą sytuacją i to był mój błąd" - napisał Damiano David na swoim instagramie krótko po newsie, który obiegł cały świat. Dopiero wtedy muzyk przyznał, że jest obecnie singlem. W odpowiedzi na medialny szum Soleri wyznała, że wraz z partnerem żyli w otwartej relacji i nie stronili od kontaktów z innymi osobami. Decyzję o rozejściu się mieli podjąć na długo przed "skandalem". 

W kolejnych miesiącach łączono go z różnymi kobietami, a w przeciągu ostatnich dwóch tygodni pojawia się tylko jedno nazwisko. W połowie października o tym donosił plotkarski profil DeuxMoi, jak i... włoski dziennik Il Giornale. Wówczas 27-letnia aktorka i piosenkarka miała przyjąć zaproszenie na afterparty po koncercie grupy w Los Angeles. Potem było przyjęcie halloweenowe wspomnianej Anitty, na którym również byli widziani razem, a dosłownie kilkanaście godzin temu 24-letni Damiano David był widziany z tą samą kobietą po koncercie Måneskin w Brazylii. Kim jest tajemnicza brunetka? Chodzi o Dove Cameron.

Dove Cameron ma na koncie role w takich produkcjach jak "Liv i Maddie", "Następcy", "Kluseczka", "Vengeance", czy "Miłego żalu". Spełnie się również w muzyce. W grudniu premierę będzie miał jej studyjny album "Alchemical: Vol. 1". W 2020 roku ujawniła, że jest biseksualna, ale za to rok później przyznała, że bardziej czuje się queer. Była w związku z Ryanem McCartanem (2013-2016) oraz z Thomasem Dohertym (2017-2020).

Czyżby to była nowa power couple? A może pracują razem nad wspólną muzyką? Tego dowiemy się z pewnością niebawem.

Dave Benett/Getty Images