Tiko Tokowy coming out Madonny

Na zamieszczonym Tik Toku gwiazda popu trzyma w rękach bieliznę, którą rzuca do kosza na śmieci. Podpis zamieszczony na video mówi: "Jeżeli nie trafię, jestem lesbijką"...Madonna nie trafia. Ciężko określić czy filmik jest formą żartu z jej strony, prowokacją czy prawdziwym wyznaniem jej seksualności. 

Madonna pocałunki z młodszymi gwiazdami popu

Madonna od lat jest uważana za ikonę społeczności LGBTQ+. Piosenkarka wielokrotnie dawała też do zrozumienia, że jest zainteresowana kobietami. Na oczach fanów oglądać mogliśmy gorące pocałunki królowej popu z Christiną Aguilerą, Britney Spears i Nicki Minaj. Wszyscy doskonale pamiętają galę rozdania nagród MTV w 2023 roku, kiedy gwiazda pocałowała na scenie Spears i Aguilerę. Co nazwała później namaszczeniem nowych pokoleń aspirujących do bycia królowymi popu. Madonna i Britney odtworzyły pocałunek w 2022 roku podczas ślubu Spears. 

Getty Images/ kolaż ELLE.pl

Poprzednie związki Madonny

Jednak oficjalnie piosenkarka nie była nigdy w oficjalnej relacji z kobietą. Media łączyły ją z wieloma gwiazdami w tym Dennis Rodman, Tupac, Michael Jackson, Vanilla Ice. Artystka była równiez dwukrotnie żoną, najpierw Seana Penna, a później Guy Ritchie'go. Jest też matką szóstki dzieci. 

O tym czy był to poważny coming out dowiemy się prawdopodobnie w najbliższych dniach, jeśli Madonna zdecyduje się skomentować video.