Jennifer Lopez, gwiazda "Marry Me" powiedziała "tak"?

Getty Images

W ostatnią środę paparazzi sfotografowali Jennifer Lopez na zakupach. Co ważne, fanom wokalistki nie umknął mały szczegół, a był to diamentowy pierścionek na jej palcu. Od razu zaczęły się spekulacje wielbicieli artystki i światowych mediów, czy to znak, że para się zaręczyła. Pierścionek faktycznie znajduje się na lewej dłoni, co (w odróżnieniu od polskiej tradycji) wskazuje na zaręczynowy charakter biżuterii. Pogłoski te nie zostały jeszcze potwierdzone przez piosenkarkę, aktora czy osoby z ich otoczenia. Portal TMZ posiada zdjęcia dokumentujące wyjście Jennifer Lopez i jej córki do sklepu z meblami, gdzie przyłapano gwiazdę z pierścionkiem. Pikanterii tej historii dodaje fakt, że kiedy JLo opuszczała centrum handlowe i zauważyła fotografów, obróciła go tak by ukryć diament.

Getty Images

Druga szansa Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Na zdjęciu możecie zobaczyć pierwsze chwile znajomości pary. Poznali się oni na planie filmu "Gigli" w 2001 roku. Jennifer była wtedy mężatką, przez co związek rozwijał się powoli. Jednak już rok później, w 2002 roku, nikt nie miał wątpliwości, że są parą. Aktor mówił wtedy o niej: „Jennifer jest jedną z najsłodszych kobiet, z jakimi pracowałem”. Byli wtedy jedną z najgorętszych par Hollywood i to właśnie w tamtym okresie zaczęto nazywać ich skrótem "Bennifer". Związek jednak nie przerwał zbyt długo i już w 2004 roku, rozstanie było oficjalnie potwierdzone. 

Jeżeli pierścionek jest faktycznie dowodem zaręczyn Jennifer Lopez i Bena Afflecka, byłoby to już ich drugie narzeczeństwo. W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone gwiazda filmu "Marry Me" powiedziała: 

„Dużo się nauczyliśmy i dojrzeliśmy. Wiemy, co jest prawdziwe, a co nie. Po prostu – to zmieniło zasady gry.”