W udzielonym ostatnio wywiadzie Melanie Brown wyznała, że jest duża szansa zobaczenia zespołu ponownie razem. W rozmowie z The Sun powiedziała: „Planujemy wydać oświadczenie, z wyjaśnieniem o czym mowa, ale jeszcze nie mogę nic powiedzieć. Właśnie kończymy doskonalenie tego, co będziemy robić razem, cała nasza piątka, ale będzie to coś, co fani naprawdę pokochają."  Chociaż jej wypowiedź pozostawia szereg interpretacji i pozostaje bardzo enigmatyczna, jednego możemy być pewni do projektu zaangażowane zostały wszystkie Spice Girls. 

Czy Victoria Beckham wróci z zespołem Spice Girls?

Prowadzący wywiad zapytał czy ciężko było namówić do współpracy Victorię Beckham, ponieważ to ona jako pierwsza zdecydowała się odejść od zespołu. Żona jednego z najpopularniejszych na świecie piłkarzy, nie zdecydowała się również na dołączenie do trasy koncertowej zespołu w 2019 roku. Tłumaczyła wówczas swoją nieobecność zobowiązaniami dotyczącymi jej marki modowej oraz rodziną. Jak się jednak okazało do tajemniczego projektu nie trzeba było jej namawiać: "Cóż, nie musieliśmy jej przekonywać. To ona ubierała mnie i moją mamę, kiedy wręczano mi Order Imperium Brytyjskiego, więc w pewnym sensie zawsze byłyśmy w kontakcie. To nie jest tak, że nikt z nas nie rozmawia, wszystkie mamy grupowy WhatsApp."

Melanie skomentowała też nieobecność Victorii podczas trasy koncertowej w 2019 roku: „Była bardzo zajęta tworzeniem swojej linii modowej i wspieraniem Davida w jego ruchach i karierze, dodatkowo oczywiście ma gromadkę dzieci, więc chodzi tylko o znalezienie odpowiedniego czasu. I udało nam się to zrobić, więc wkrótce powinno pojawić się oświadczenie”. Możemy się zatem spodziewać, że już niebawem dowiemy się szczegółów. 

Zobacz więcej: