Choć od tragicznej śmierci aktora minęło już ponad siedem lat, pamięć o nim nadal trwa. To zasługa m.in. jego córki, Meadow Walker, która dwa lata po tym tragicznym zdarzeniu założyła "Paul Walker Foundation". A jak potoczyło się życie Meadow? Młoda Amerykanka właśnie świętuje swój sukces w modelingu. 

Córka Paula Walkera została modelką. Meadow Walker pojawiła się w najnowszej kampanii Proenza Schouler

"Proenza Schouler Pre-Fall 2021. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Dziękuję Jack i Lazaro" - napisała na swoim instagramie Meadow Walker. Córka zmarłego aktora pojawiła się właśnie w kampanii promującej kolekcję Pre-Fall 2021 amerykańskiej marki. Oprócz niej na zdjęciach zobaczymy też Abby Champion i Achenrin. Autorem fotografii jest Daniel Shea. Meadow reprezentuje agencja DNAmodels, a karierę rozpoczęła w 2017 roku podpisując kontrakt z Woman Management.

Meadow Rain Walker urodziła się 4 listopada 1998 roku. Jej matką jest była partnerka aktora, Rebecca McBrain. Przez pierwsze 13 lat życia dziewczynka wychowywała się na Hawajach, po czym przeniosła się do Kalifornii, żeby zamieszkać z ojcem.

Paul Walker: tragiczna śmierć aktora

Aktor zginął w trakcie zdjęć do "Szybkich i wściekłych 7" w 2013 roku. Jednak sam wypadek wydarzył się poza planem filmowym. Paul Walker brał udział w aukcji charytatywnej założonej przez niego organizacji Reach Out Worldwide, prowadzącej zbiórkę pieniędzy na rzecz ofiar tajfunu Haiyan. Aktor i jego doradca finansowy wybrali się na przejażdżkę Porsche Carrerą GT, będącą główną atrakcją aukcji. Kierujący autem Roger Rodas wskutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad maszyną. Auto, którym jechali wpadło na słup i stanęło w płomieniach. Walker zmarł w wyniku urazów i poparzeń odniesionych w wypadku. Śmierć gwiazdora wstrząsnęła jego bliskimi i fanami serii "Szybcy i wściekli". Meadow Walker straciła ojca, gdy miała zaledwie 15 lat.  

W 2015 r. Amerykanka złożyła pozew przeciwko Porsche twierdząc, że śmierć Paula Walkera spowodowana była "wadami konstrukcyjnymi" samochodu (chodziło (m.in. o niestabilność pojazdu oraz złe umieszczenie pasów bezpieczeństwa). Sprawa zakończyła się ugodą.