Nowa para we włoskim show-biznesie: Deva Cassel i Saul Nanni

Marcello z „La Dolce Vita” miałby dziś o czym pisać. Jeśli wasza wiedza o romansach włoskich gwiazd zatrzymała się na Sophii Loren i Carlo Pontim, pora ją porządnie zaktualizować. Ostatnimi czasy z rzymskich rubryk plotkarskich na cały świat rozprzestrzeniły się doniesienia o życiu miłosnym Damiano Davida z Måneskin. Głośno było też o uczuciu Moniki Bellucci i Tima Burtona. Okazuje się, że w ślady matki poszła także córka. Oczywiście dla tych, którzy śledzą młodych Włochów w mediach społecznościowych, związek nie był zaskoczeniem. Deva Cassel i Saul Nanni poznali się na planie miniserialu „Il Gattopardo”. W udziale przypadły im role, które w oryginalne z lat 60. odgrywali Alain Delon i Claudia Cardinale. Wystąpili tylko w jednym odcinku, ale tyle wystarczyło, aby nawiązali nić porozumienia. W październiku oficjalnie potwierdzili informacje o zakulisowych randkach, chwaląc się w internecie zdjęciami ze wspólnych wakacji.

Do tej pory nie pokazywali się jednak razem na czerwonym dywanie. Publiczny debiut zaliczyli wczoraj, podziwiając kolekcję haute couture domu mody Dior. Dywanu co prawda zabrakło, ale tłum fotoreporterów i tak zadbał o uwiecznienie nowej pary w kadrze. Na paryskich ulicach zjawili się w dopasowanych stylizacjach w beżach i czerni. 

Deva Cassell i Saul Nanni na pokazie w ParyżuDeva Cassell i Saul Nanni na pokazie w Paryżu / Corbis via Getty Images

Kolejna okazja na skoordynowane looki z pewnością nadarzy się na uroczystej premierze „Il Gattopardo”. Serial jest na etapie postprodukcji. Dla Cassel będzie to drugi raz na ekranie. Saul Nanni ma na koncie więcej aktorskich zleceń. 24-latek pojawił się m.in. w „Pod słońcem Riccione” oraz „Love & Gelato” Netfliksa.

Deva Cassell i Saul Nanni na pokazie w ParyżuDeva Cassell i Saul Nanni na pokazie w Paryżu / Corbis via Getty Images

Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela to wschodząca gwiazda 

Córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela coraz częściej trafia na nagłówki. Nastolatka z zapałem próbuje sił w świecie mody. W poprzednim sezonie można było zobaczyć ją na wybiegu u Courrèges i Coperni. Wcześniej nawiązała współpracę z Dolce & Gabbana i wzięła udział w pokazie Alta Moda. Została też gwiazdą niedawnej kampanii Zary. 19-letnia Deva po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także pasję do aktorstwa. Na wielkim ekranie zawitała za sprawą melodramatu „La Bella Estate” (Piękne lato) na podstawie powieści Cesarego Pavese. Z pewnością w niedalekiej przyszłości nieraz o niej usłyszymy.