Jedyna córka rozwiedzionej w 2015 gwiazdorskiej pary przyszła na świat cztery lata przed rozpoczęciem nowego tysiąclecia. Urodziła się w Hiszpanii i podobnie jak jej słynny ojciec, jest dwujęzyczna – mówi płynnie po angielsku i hiszpańsku. Stella ma również równie sławne przyrodnie rodzeństwo: Dakotę Johnson, gwiazdę „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, która jest córką Melanie i jej pierwszego męża, Dona Johnsona oraz Alexandra Bauera, syna Melanie oraz Stevena Bauera, kubańsko-amerykańsko aktora znanego między innymi z roli w „Człowieku z blizną”. 

Po oficjalnym rozstaniu rodziców, Stella del Carmen Banderas pozostała blisko obojga. Pomijając kilka epizodów, Stella nie kontynuuje jednak zapisanej w genach kariery aktorskiej.

Karierę robi na własnych zasadach. Jako modelka (w 2020 roku pojawiła się między innymi na okładce Glamour Spain), ale przede wszystkim jako wyrażająca się za pomocą różnych platform dusza kreatywna. Sama, w swoim bio na Instagramie, określa się jako „multimedia storyteller”, co najczęściej, choć nie mamy przekonania czy do końca trafnie, tłumaczy się na „multimedialną gawędziarkę”. 

W mediach społecznościowych Stella dzieli się fragmentami swoich artystycznych przedsięwzięć, takich jak wyreżyserowana przez nią krótka seria filmów zatytułowana „Portrety boskiej kobiecości”. Ponadto 26-latka współpracowała z topowymi markami, takimi jak Hermes Beauty i Matisse Footwear, dając tym samym upust swoim szeroko ujmowanym umiejętnościom artystycznym. Teraz o sławnej córce ulubieńców Hollywood głośno zrobiło się z uwagi na serię prywatnych zdjęć z wakacji, którymi Stella podzieliła się na Instagramie z grupą 204 000 obserwujących 

Stella Banderas w skąpym bikini lansuje wakacyjny trend pod tytułem „European Summer” 

Córka Melanie Griffith i Antonio Banderasa, to jedna z tych osób, którą obserwujemy ze względu na nietypowy content pełen artyzmu i niebanalnego wyczucia stylu. W dwóch najświeższych postach Setlla wpuszcza nas za kulisy swoich pięknych wakacji spędzanych we Włoszech z grupą przyjaciół. 

Na zdjęciach pozuje na tle malowniczych, porośniętych winoroślą ogrodów, całuje się z ukochanym Alexem Gruszyńskim i wdzięczy się przez obiektywem na dziewczyńskiej fotografii znad basenu. 26-latka ma na sobie mocno wycięte bikini eksponujące godną pozazdroszczenia, muśniętą południowym słońcem sylwetkę z wcięciem w talii i wyrzeźbionymi mięśniami brzucha. Według nas i licznych komentarzy, wygląda zjawiskowo.

PS Podobny komplet kupicie teraz u polskiej marki Undress Code, która przed kilkoma dniami ogłosiła letnią wyprzedaż. Kto pierwszy, ten lepszy!

Najbardziej pożądane dodatki do letnich stylizacji: 5 elementów garderoby, które wyniosą twoją wakacyjną garderobę na wyższy poziom>>