Jeżeli kiedykolwiek – w osiedlowym skateparku albo przed ekranem komputera – próbowałyście sił w jeździe na deskorolce, nazwisko pana młodego zapewne brzmi w waszych uszach znajomo. Riley Hawk jest pochodzącym z Kalifornii 30-letnim skateboardzistą. Sportem zainteresował się za sprawą swojego taty, którym jest nie kto inny jak sam legendarny Tony Hawk. Ojciec ma powody do dumy. Jego syn nie tylko odnosi sukcesy na desce, ale spełnia się także jako wokalista punkowego zespołu Warish. Na artystycznym polu mógł znaleźć wspólny język z Frances Bean Cobain. Córka frontmena Nirvany i znanej z występów w Hole Courtney Love zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Choć przyznaje, że grunge nie jest bliski jej sercu, to mimo trudnych doświadczeń z przeszłości nie odcina się całkowicie od muzyki. Plotkarski portal TMZ poinformował, że zaślubiny Frances i Rileya odprawił dawny lider R.E.M. Wybór Michaela Stipe'a na mistrza ceremonii nie jest przypadkowy – jest on także ojcem chrzestnym panny młodej. Wśród gości mogła znaleźć się też matka chrzestna 32-latki, Drew Barrymore.

Córka Kurta Cobaina wyszła za mąż po raz drugi. Wybranek Frances Bean jest synem Tony'ego Hawka

Riley Hawk i Frances Cobain; thespacewitch/instagram.com

Dla Hawka jest to pierwsze małżeństwo, dla Frances – drugie. Artystka i modelka wcześniej była żoną muzyka Isaiaha Silvy. O rozwód wniosła w marcu 2016 roku po niespełna dwóch latach od wesela. Podobno podczas procesu największą kością niezgody była gitara należąca niegdyś do Kurta Cobaina. Ostatecznie instrument, na którym zagrał w trakcie słynnego koncertu MTV Unplugged, trafił w ręce Silvy.

Kurt Cobain i Courtney Love - burzliwa historia miłosna lidera Nirvany i grunge'owej wersji Madonny >>

Z nowym chłopakiem zaczęła randkować na początku 2021 roku. „Tak” powiedzieli sobie 7 października w Los Angeles. Próżno szukać zdjęć z uroczystości w mediach społecznościowych, choć niewykluczone, że zakochani w końcu podzielą się swoim szczęściem ze światem. O kiełkującej relacji fani dowiedzieli się z internetu, kiedy Cobain zamieściła na swoim profilu zdjęcie z Hawkiem i jego rodzicami. Życzymy im wielu pięknych chwil i szczęścia na nowej drodze!