Jennifer Garner i Violet Affleck na kolacji w Białym Domu

W ten uroczysty sposób córka Garner i Afflecka spędzała swoje 17. urodziny. Obydwie olśniewały w długich czarnych kreacjach. 50-letnia Jennifer wybrała suknię do ziemi projektu Ralpha Laurena z cekinowym wykończeniem, a jej córka zachwyciła wszystkich w kreacji Caroliny Herrery. Na przyjęciu pojawili się również John Legend ze swoją ciężarną żoną Chrissy Teigen.

Jennifer Garner i Violet Affleck / Getty Images

Chrissy Teigen i John Legend / Getty Images

Historia Jennifer Garner i Bena Afflecka

Łudząco podobna do mamy Violet, jest córką Jennifer i Bena Afflecka. Para ta zaczęła spotykać się w 2002 roku i była małżeństwem przez 10 lat. Byli oni wówczas jedną z najpopularniejszych par i doczekali się trójki dzieci Violet, Serpahiny oraz Samuela. Media przypisywały wtedy Garner zasługę ujarzmienia niepokornego Afflecka. Niestety w 2015 roku, dwa lata po urodzinach syna, aktorka wniosła o rozwód. Chociaż powodem rozstania był alkoholizm i uzależnienie od hazardu gwiazdora para rozstała się w przyjaźni, a eks małżonka wspierała Bena podczas walki z nałogami.

Violet Affleck, Jennifer Lopez i Ben Affleck / Getty Images

Relacja Violet Affleck z Jennifer Lopez

Dzisiaj obydwoje są w nowych szczęśliwych związkach. Jennifer spotyka się z biznesmenem Johnem Millerem. Ben Affleck wrócił do swojej miłości sprzed Garner, Jennifer Lopez. Rodzice dzielą się opieką nad dziećmi, dzięki czemu te bez problemu dogadują się z nowymi partnerami. Violet towarzyszyła tacie i jego nowej żonie J Lo podczas podróży poślubnej w Paryżu.

Jennifer Lopez i Violet Affleck / Getty Images