Córka Angeliny Jolie idzie na studia 

Adoptowana w 2005 roku, tuż po narodzinach, pochodząca z Etiopii Zahara, dorastała na oczach całego świata. Teraz dziewczynka wchodzi w dorosłe życie i rozpoczyna studia. Dumna mama poinformowała o tym świat postem na swoim Instagramie. Uczelnia, do której się dostała to szanowany collage dla kobiet pochodzenia afrykańskiego, najstarszy o tym profilu na terenie Stanów Zjednoczonych. 

Dzieci Angeliny Jolie 

Angelina Jolie i Brad Pitt doczekali się szóstki wspólnych dzieci. Najstarszym i początkowo adoptowany przez samą Angelinę, jest Maddox. Chłopiec pochodzi z Kambodży, a decyzję dotyczącą jego adopcji Jolie podjęła podczas pracy nad filmem "Tomb Rider" w ojczyźnie Maddoxa. 20- latek studiuje aktualnie w Korei Południowej na uniwersytecie Yonsei University, biochemię. Chłopiec ma już a swoim koncie debiut producencki, w filmie opisującym krwawą historię jego ojczyzny. Film  „Najpierw zabili mojego ojca” z 2017 roku opowiada historię przerażających rządów Czerwonych Khmerów w Kambodży. 

Pochodzący z Wietnamu Pax, ma aktualnie 17 lat, ukończył szkołę w Los Angeles. Jest bardzo prywatny i nie planuje iść w ślady sławnych rodziców. 

Biologiczne dzieci Jolie i Pitta są jeszcze przed studiami, ale już generują bardzo dużo zainteresowania wokół siebie. Video starszej córki Shiloh, na którym dziewczynka tańczy do piosenki Doji Cat  „Vegas”, stało się w ostatnich miesiącach viralem.