Dzieci gwiazd nie mają łatwo. Regularnie trafiają na łamy gazet plotkarskich, które tylko czekają, aby podzielić się ze światem nawet najbardziej intymnymi szczegółami z życia ich i ich sławnych rodziców. Przez lata dokładnie tak sytuacja rysowała się także w przypadku Shiloh Jolie-Pitt, pierwszej biologicznej córki Angeliny i Brada. Tym razem jednak o 16-latce zrobiło się głośno nie ze względu na nazwisko, lecz z uwagi na jej wyjątkowy talent, a my z przyjemnością śpieszymy dostarczyć wam wszystkie szczegóły. 

Okazuje się, że artystyczne uzdolnienia jednego z najsłynniejszych ex małżeństw show-biznesu przeszły na kolejne pokolenie.

Zamiast aktorstwem, Shiloh postanowiła zająć się jednak tańcem. Na zajęcia uczęszcza od lat, a najlepiej czuje się w streetstyle’owych stylach, takich jak hip-hop, house czy videoclip dance. Namacalny dowód daje temu w viralowym nagraniu z układem do hitowego „Vegas”. Doja Cat – miej się na baczności, konkurencja nadchodzi tanecznym krokiem. 

Wideo z warsztatów w słynnym kalifornijskim studiu Millennium Dance Complex opublikowano 12 czerwca. Od tego czasu obejrzano je już ponad 1 066 120 razy. Wow! Shiloh ubrana w obszerną koszulkę z nadrukiem The Beatles i oldschoolowe Vansy wykonuje w nim rutynę cenionego w branży choreografa Hamiltona Evansa. Wśród pozostałych tancerzy uchwyconych w kadrze między innymi Cassidy Naber, Vincent Urban, Jess Friel, Morgan Landrigan i Hero Thomas. Córkę słynnych aktorów możecie oglądać między 2:31 a 3:33 minutą. 

PS Ostrzegamy: po odpaleniu „play” ten kawałek nie wyjdzie wam z głowy co najmniej do wieczora.

Jak wyglądają adoptowani synowie Angeliny Jolie? Zobacz jak wyrośli Maddox i Pax Jolie-Pitt>>