Comfort clothing – trend na styku branży fashion i szeroko pojętego lifestyle’u – jest o wygodzie, o tkaninach i dzianinach wysokiej jakości, o modzie w duchu zrównoważonego rozwoju i o lokalnej produkcji. Dokładnie o tym samym jest nowa (i każda poprzednia) kolekcja Flawless. 

„Zależy nam na tym, aby nasze ubrania dobrze się nosiło - dużą uwagę przykładamy do konstrukcji, nie tylko w rozmiarze S czy M. Chcemy poprawiać samopoczucie - stąd te ciepłe, stonowane, pastelowe kolory. Numerem jeden pozostaje jednak naturalny materiał, z którego tworzymy produkt. To przede wszystkim nasza ukochana, niezwykle mięsista bawełna o wysokiej gramaturze.” – tłumaczą nam Bogusia Krosnowska i Agnieszka Plewicka, właścicielki marki.

Dziewczyny ściśle współpracują z producentami tkanin, z których szyją ubrania i dodatki z metką Flawless. Dzięki temu mają realny wpływ na kolor, gramaturę czy wykończenie produktów. 

Wśród nowości uwagę zwracają przede wszystkim uniwersalne okrycia wierzchnie o pudełkowym kroju oraz dopracowane w najdrobniejszym szczególe komplety dresowe. Nasz numer jeden? Oversize’owy zestaw w subtelnym odcieniu Ocean. 

Zakupy zrobicie online, na oficjalnej stronie internetowej marki, albo w butiku stacjonarnym zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie.

--

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.