Colin Firth i Livia Giuggioli rozstali się

Długo uchodzili za idealną parę i często pokazywali się razem publicznie, ale na przestrzeni ostatnich kilku lat regularnie pojawiały się informacje na temat kryzysów i zgrzytów w ich relacji. Teraz Firth i Giuggioli ogłosili, że to koniec ich małżeństwa i za pomocą swoich managerów wystosowali zwięzłe i konkretne oświadczenie: "Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy". Trudno spodziewać się dokładnych wyjaśnień i odpowiedzi na pytanie, dlaczego się rozstają. Możliwe, że oboje doszli do etapu, w którym już nie ma co naprawiać - zagraniczne media przywołują tutaj niedawny romans Livii Firth.

Okazuje się, że kilka lat temu, między 2015 a 2016 rokiem, para zdecydowała się na separację. W tym czasie Guggioli związała się z włoskim dziennikarzem Marco Brancaccią, który był przyjacielem pary. Po zakończeniu krótkiej i intensywnej relacji włoska producentka wróciła do filmowego pana Darcy'ego, który wybaczył jej zdradę. Wtedy dziennikarz miał zacząć prześladować parę i wysyłać Firthom pogróżki. 

Colin Firth i Livia Giuggioli - związek

Firth i Giuggioli poznali się w połowie lat 90. na planie serialu "Nostromo" BBC, przy którym oboje pracowali (brytyjski aktor odegrał w nim rolę Charlesa Goulda). Od razu wpadli sobie w oko i umówili się na randkę. Rok później, w czerwcu 1997 roku, wzięli ślub. Mają dwóch nastoletnich synów -  Lukę i Matteo. 

Niezobowiązujące prezenty na święta dla Twojej nowej drugiej połówki>>

Brytyjski aktor filmowy znany jest między innymi z filmów "Duma i uprzedzenie", "Dziennik Bridget Jones", "Jak zostać królem" oraz "Samotny mężczyzna". Livia Giuggioli realizuje filmy dokumentalne i działa jako aktywistka.