Jak każdy znak zodiaku postrzega astrologię?

Baran

Barany nie znają się na astrologii, ale i tak czytają horoskopy, bo lubią dowiadywać się o sobie nowych rzeczy. Czasami są jednak poirytowane tym, co rzekomo mówią o nich gwiazdy. Nie znoszą, gdy ktoś sugeruje, że nie potrafią się zrelaksować. W rzeczywistości są przecież wyluzowane i wiedzą, czym jest dobra zabawa. Dziwią się też, kiedy astrologia określa je mianem pracoholików. Przecież, zamiast poświęcić się obowiązkom, chętnie przeznaczają swój czas na obejrzenie ulubionego serialu na Netflixie. Zarwanie nocki dla wszystkich odcinków jest nie lada wyzwaniem!

Byk

Byki są sceptycznie wobec astrologii. Jeśli horoskop zawiódł je w przeszłości, lub nie czują się jak swój znak zodiaku, szybko zniechęcają się do tej dziedziny. Sądzą, że ta starożytna nauka nie ma im nic do zaoferowania. To przecież urodzeni realiści, którzy są raczej przyziemni i praktyczni. Z tego powodu tematy "magiczne" nie znajdują się w kręgu ich zainteresowań. Byki obrażają się na artykuły prawiące o ich upartości, materializmie, lenistwie czy nadmiernej miłości do dobrego jedzenia. Oczekują dla siebie większego uznania. Nie są samolubne oraz lubią się dzielić, a to stawia je w znacznie lepszym świetle. 

Bliźnięta

Bliźnięta mają problem z horoskopem. Wiedzą, że nie cieszą się za dobrą reputacją. Zastanawiają się, czym zasłużyły na tak niepochlebne opinie na swój temat. Według nich zmienne nastroje nie muszą od razu oznaczać, że mają podwójną osobowość. W swoich prognozach wyczytują, że ich życie to jeden wielki bałagan, podczas gdy przez większość czasu starają się mieć wszystko pod kontrolą. Każdy ma prawo mieć gorsze dni. Zgadzają się tylko z tym, że ich znak odznacza się wielkim urokiem osobistym. Jeśli ktoś uważa, że są złe, to znaczy, że po prostu ich nie rozumie. Przecież nigdy nie kierują nimi podłe intencje...

Rak

Większość Raków ma obsesję na punkcie astrologii. Muszą przeczytać każdy horoskop i doskonale się z nim utożsamiają. W ten sposób prześwietlają też swoje otoczenie. Denerwują się, kiedy ich opis zdradza, że są przewrażliwione, płaczliwe, przesadnie miłe i najchętniej nie wychodziłyby z domu. Według Raków ten obraz jest zbyt uproszczony. Przecież posiadają twardą skorupę, dzięki której mają silny charakter. Jeśli chcą, to potrafią zaryzykować, chociaż wolą podejmować ostrożne decyzje. Nie znoszą krytyki, więc gdy przeczytają o sobie złe słowa, obrażają się na źródło, które je podało.