Na słowa „Cindy Crawford”  w jeansowych szortach” natychmiast zbiera nam się na sentymenty. W końcu wyemitowana 1992 roku podczas Super Bowl reklama Pepsi to jedna z najbardziej kultowych kampanii reklamowych wszech czasów. W spocie 29-letnia wówczas reprezentantka „wielkiej szóstki” podjeżdża na stację benzynową w czerwonym Lamborghini i superzmysłowej stylizacji z białym topem, kusymi spodenkami z metką Daisy Duke i rozwianą  burzą fal na głowie. 

Niespełna 30 lat później Cindy wróciła do miejsca, w którym kręcono kultową reklamę. Sesję wykonano we współpracy z fotografem Davidem Yarrowem. Wszystko to w szczytnym celu zebrania funduszy dla American Family Children's Hospital w Madison w stanie Wisconsin, gdzie brata Crawford leczono na białaczkę. 

W czerwcu 2023 roku Crawford znów sięgnęła po ultrakrótkie szorty z denimu. Tym razem zupełnie prywatnie. 

Cindy Crawford w ultrakrótkich szortach i najmodniejszych butach sezonu

„IKONA”, „Wyglądasz zjawiskowo”, „Ponadczasowe piękno” czy „z każdym kolejnym rokiem tylko piękniejesz” piszą fani pod opublikowanym na Instagramie @cindycrawford albumem zdjęć. Na jednym z nich 57-latka efektownie, a przy tym z klasą, rzuca wyzwanie ageizmowi - wielowarstwowej dyskryminacji ze względu na wiek. 

Instagram: @cindycrawford

Oparta o kolorowego vana pozuje w dopasowanym T-shircie z nadrukiem, jeansowych spodenkach z postrzępionymi na końcach nogawkami, cienkich kolczykach kołach i efektownych skórzanych kowbojkach – jednym z najmodniejszych modeli butów tego lata. 

Styl dziewczyn z Dzikiego Zachodu ma w sezonie wiosna-lato 2023 wiele twarzy. Ostatnio pisaliśmy między innymi o trendzie okrzykniętym na Tik Toku chwytliwą nazwą „Coastal Cowgirl”. Poniżej podrzucamy link – nie musicie dziękować.