Chrissy Teigen i John Legend: urodziny Esti 

Esti urodziła się w dwa lata po bolesnym poronieniu ostatniej ciąży z synkiem Jackiem. Zdruzgotana wówczas Chrissy opublikowała szczery post opowiadający o tym co się wydarzyło. Śmierć nienarodzonego dziecka mocno dotknęła parę, jednak niedługo później zdecydowali się na kolejnego potomka. By to się udało celebrytka musiała poddać się leczeniu in vitro, w tym przejść serię zastrzyków. Widoczne ślady po kuracji dokumentowała na swoim Instagramie, walcząc tym samym o przerwanie tabu dotyczącego trudności, z którymi zmagają się kobiet próbujące zajść w ciążę.

Zobacz też:  Paris Hilton po raz pierwszy została mamą! „Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo cię kochamy”

Pierwsze zdjęcia córki Chrissy Teigen i Johna Legenda

W ostatni czwartek Chrissy podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym starsze rodzeństwo, 6-letnią Luna i 4-letniego Miles tulą nową siostrę. Napisała wówczas: "Ona tu jest! Esti Maxine Stephens - w domu jest gwarno, a nasza rodzina nie mogłaby być szczęśliwsza. Tatuś wylewa nocne łzy radości widząc Lunę i Milesa tak pełnych miłości, a ja się uczę, że nadal potrzebuję pieluch z sekcją c!? Czujemy błogość. Dziękujemy za wszystkie życzenia"

Zobacz też: Priyanka Chopra szczerze o macierzyństwie. Gwiazda wyjaśnia, czemu skorzystała z usług surogatki i zdradza, do kogo podobna jest Malti Marie