Chris Hemsworth i Elsa Pataki są małżeństwem już od 12 lat, co jak na Hollywood, jest rzadkością. Para cieszy się niesamowitą sympatią – chętnie pokazuje na Instagramie swoje codzienne życie z trójką dzieci i stroni od skandali. Ich ostatnie pojawienie się w Sydney na rozdaniu nagród AACTA wywołało małą sensację, tym bardziej, że oboje zaprezentowali się w najlepszym możliwym wydaniu.

Podczas gdy Chris wybrał na tę okazję czarny total look, jego żona Elsa zdecydowała się na skąpaną w czerwieni, dopasowaną suknię eksponującą biust, z seksownym rozcięciem u dołu. Włosy ułożyła w naturalne fale, a makijaż pozostawiła w tonacji nude.

Po ukazaniu się zdjęć pary, internet oszalał na ich punkcie – w sieci można znaleźć mnóstwo komentarzy, w których Chris i Elsa określani są jako „hottest couple”, czyli najgorętsza para od czasu Brada Pitta i Jennifer Aniston. Po tym, jak małżonkowie zeszli ze ścianki i zajęli miejsca przy stolikach, paparazzi zdołali uchwycić jak oboje nie szczędzą sobie czułości.

Chris otrzymał nagrodę AACTA z rąk innego australijskiego aktora, Russela Crowe’a. „To wielki honor otrzymać AACTA Trailblazer Award od kogoś, kogo zawsze się podziwiało i kto przetarł szlaki dla tak wielu z nas za oceanem” – powiedział 39-latek. „Nie mogę się doczekać, aż będę mógł uczcić to wspaniałe wyróżnienie u boku mojej rodziny i przyjaciół” – dodał aktor, którego podczas gali wspierali także rodzice.

 

Chris Hemsworth i Elsa Pataki - historia związku

O tym, co w dużej mierze zadecydowało o popularności aktorskiej pary, jest romantyczna historia ich miłości. Chris i Elsa poznali się w 2010 roku. Od razu zapałali do siebie tak wielkim uczuciem, że pobrali się zaledwie 3 miesiące później - a dokładnie 25 grudnia, czyli w Boże Narodzenie. Ślub miał miejsce na jednej z indonezyjskich wysp i miał kameralny charakter. 

Przez ten długi czas w mediach nie pojawiały się pogłoski na temat kryzysu w małżeństwie aktorów, a fani uważają ich za "perfect couple". Nie znaczy to, że para nie przeżywała wzlotów i upadków. Elsa w jednym z wywiadów przyznała, że każdego dnia pracują z Chrisem nad swoim związkiem i że nie jest to wcale łatwe. 

Aktorzy doczekali się trójki pociech - w 2012 roku przyszła na świat ich córka India Rose, a dwa lata później bliźnięta Sasha i Tristan. Dzieci bardzo często goszczą na Instagramie pary, a Chris uwielbia pokazywać, jak spędza z nimi czas na zabawie. 

Jakiś czas temu para postanowiła opuścić Los Angeles i zamieszkała w Byron Bay na wschodzie Australii. Jak oboje wówczas tłumaczyli, nie lubią życia w wielkim mieście, a ich dzieci nie mogły przyzwyczaić się do pośpiechu, tłumów i wiecznych korków. W Byron Bay małżeństwo żyje tak, jak chce - w bardziej wyluzowany, spokojniejszy sposób oraz blisko natury.