Grudzień sprzyja nowym związkom? Kilka dni temu show-biznes obiegły plotki na temat Rity Ory i Andrew Garfielda, teraz portale plotkarskie podają, że Chloë Grace Moretz jest znów zakochana. A jej wybranką jest niejaka Kate Harrison. Aktorka wcześniej była związana z Brooklynem Beckhamem. Para wielokrotnie rozstawała i wracała do siebie. Wszyscy spodziewali się w końcu zaręczyn, jednak w kwietniu tego roku młody Beckham był widziany z inną dziewczyną. Paparazzi uchwycili, jak całuje się z tajemniczą modelką Lexi Wood. Moretz postanowiła skupić się na pracy. Kim jest jej nowa miłość?

Chloë Moretz spotyka się z modelką Kate Harrison?

Panie zostały przyłapane przez paparazzi (zdjęcia możecie zobaczyć na portalu TMZ), gdy wychodziły z restauracji Nobu w Malibu. Na zaprezentowanych fotografiach widać jak idą przytulone ulicą oraz całują się. Potem wybrały się na imprezę do Soho House. Rzecznik gwiazdy nie skomentował tej sprawy. Kate Harrison ma na swoim koncie m.in. sesje w amerykańskim Playboyu, ELLE Italia, Treats! Magazine, czy zdjęcia wizerunkowe dla Furli, Topshop oraz New Look. Niektórzy dziennikarze przywołują też jedną z ostatnich ról Chloë Grace Moretz. A mianowicie produkcję "Złe wychowanie Cameron Post", w której 21-latka wciela się w dziewczynę wysłaną do ośrodka zajmującego się nawracaniem młodzieży (bohaterka miała romans z przyjaciółką). 

Przypomnijmy, Brooklyn Beckham i Chloë Grace Moretz spotykali się z przerwami od 2014 roku. Po niespełna roku, a dokładnie pod koniec lata 2016, Brooklyn i Chloë Grace rozstali się bez zbędnego rozgłosu, by oficjalnie zejść się ponownie w maju 2017, by  znowu zerwać. A w grudniu tego samego roku znów wrócili do siebie. Niestety ta relacja nie przetrwała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@thekateharrison) Lis 30, 2018 o 10:34 PST