Chiara Ferragni urodziła! Mały Leo przyszedł na świat 19 marca w Cedars-Sinai Hospital (West Hollywood), poinformowała jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie. Ciąża Ferragni nie była ukrywana w tajemnicy, wręcz przeciwnie, Włoszka chętnie chwaliła się swoim błogosławionym stanem. Często publikowała zdjęcia z powiększonym brzuchem, ciążowe stylizacje, czy insta stories, z których mogliśmy się dowiedzieć, jakiej wielkości jest dziecko (pamiętacie porównanie do awokado?). O ciąży Chiara Ferragni powiadomiła pod koniec października ubiegłego roku, poprzez wspomniane już stories, gdzie pokazała zdjęcie z badania USG (podobno była już wtedy w 5. miesiącu ciąży). Kilka dni później, Chiara Ferragni, autorka bloga The Blond Salad zdradziła, że będzie to chłopiec.

Chiara Ferragni urodziła! Zobacz pierwsze zdjęcie syna blogerki

Chiara Ferragni i jej narzeczony Fedez zamieścili już pierwsze ujęcie małego Leo. Widać na nim jak blogerka leży z niemowlakiem na łóżku szpitalnym, a Włoch całuje świeżo upieczoną matkę. Przypomnijmy, 28-latek oświadczył się Chiarze Ferragni w maju tego roku. Informację o dziecku ujawnili w Nowym Jorku, gdzie "wszystko się zaczęło".

W szpitalu Cedars-Sinai Hospital rodziły takie gwiazdy jak Salma Hayek, Britney Spears, Courtney Love, Miranda Kerr, Victoria Beckham, Kim Kardashian West oraz Kylie Jenner

 

March 19th 2018: Our Leoncino was born

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni) Mar 20, 2018 o 10:17 PDT