Chiara Ferragni i Fedez rozstali się

To nie jest łatwy okres dla Chiary Ferragni i Fedeza. Włoska prasa na czele z “Dagospia” donoszą, że para postanowiła się rozstać. Do niedawna influencerka i artysta uchodzili za wzór szczęśliwego związku. Wszystko zaczęło się psuć od lutego zeszłego roku, gdy Fedez niespodziewanie pocałował Rosa Chemical. Zdarzenie miało miejsce na festiwalu w Sanremo i dało początek plotkom o kryzysie. Jego żona pokusiła się nawet o komentarz, w którym wyznała, że “było to dla niej bardzo trudne”. 

To był dopiero początek problemów Chiary i Fedeza. Niedługo potem okazało się, że 34-letni artysta ma guza trzustki. Operacja przeszła pomyślnie, a influencerka i bizneswoman wspierała go przez ten czas. Pogłoski o kryzysie w małżeństwie na chwilę ucichły, ustępując miejsca dużemu kryzysowi w karierze Chiary Ferragni. 36-latkę oskarżono o nieuczciwe praktyki biznesowe i wprowadzenie w błąd klientów. Okazało się, że kampania świątecznych ciast influencerki błędnie sugerowała, że kupując wypiek, wspiera się jeden ze szpitali dziecięcych w Turynie.

Ta sytuacja odbiła się szerokim echem, a imperium biznesowe Chiary straciło miliony, nie wspominając o stratach wizerunkowych. Zagraniczna prasa nie ma wątpliwości co do tego, że to właśnie ogromny kryzys wizerunkowy odbił się na związku jej oraz Fedeza, ostatecznie doprowadzając do jego rozpadu. 

Włoskie media donoszą, że Fedez od jakiegoś czasu nie mieszka w ich wspólnej willi. Co więcej, chociaż to jedynie poszlaka i znak naszych czasów, obydwoje przestali publikować wspólny content w social mediach. Przedtem byli bardzo aktywni i chętnie wrzucali kadry z rodzinnego życia. Informacje o rozstaniu Chiary Ferragni i Fedeza nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jeżeli faktycznie postanowili się rozwieść, prawdopodobnie zdecydują się na wydanie oświadczenia lub oddzielnych oświadczeń w najbliższej przyszłości.

Chiara Ferragni i Fedez – historia związku

Związek Chiary Ferragni i Fedeza od początku był bardzo medialny, a ich relacja właściwie rozkwitała na oczach internautów. Poznali się w 2016 roku i zaczęli randkować. Od tamtej pory ich historia nabrała tempa. Rok później artysta oświadczył się swojej dziewczynie na scenie podczas jednego ze swoich koncertów, a rok później Chiara i Fedez powiedzieli sobie sakramentalnie “tak” na Sycylii. Ślub był szeroko relacjonowany w social mediach i został okrzyknięty jednym z najpiękniejszych tamtego roku. 

Kilka miesięcy przed ślubem na świat przyszedł ich pierwszy syn, Leone. A w 2021 roku para doczekała się drugiego dziecka, tym razem córki Vittori. Do tej pory Chiara i Fedez mieszkali z całą rodziną w Mediolanie.