Gwiazdy potrafią sprzedać wszystko. Od napojów energetycznych, przez samochody po modę. To wiemy nie od dziś! Po znane nazwiska sięgnął również Marc Jacobs. Jesdnak w jego nowej kampanii nie znajdziecie popularnych celebrytów, czy blondwłose piękności. Gwiazdami najnowszej sesji reklamowej zostali Cher, Anthony Kiedis, Willow Smith, Debi Mazar, Winona Ryder oraz Betty Lowe (młodsza siostra modelki Daisy Lowe). Co ich łączy? Muzyka, kino i przyjaźń z projektantem. A także oryginalny styl i wygląd. Co więcej, wokaliście zespołu Red Hot Chili Peppers partenruje jego 7-letni syn Everly Bear.

Autorem zdjęć jest David Sims, a stylizacje to dzieło Katie Grand.

Cher, Anthony Kiedis i Willow Smith w kampanii Marc Jacobs FW15 >>

W kolejnych odsłonach reklamy pojawiły się także modelki: Varya Shutova, Issa Lish, Hanne Gaby Odiele, Riley Montana, Aamito Stacie Lagum, Sally Jonsson, Grace Simmons, Julia Nobis, Molly Blair i Cierra Skye.

 
 

AKTUALIZACJA

Marc Jacobs nie przestaje nas zaskakiwać i prezentuje coraz to nowe odsłony swojej kampanii na jesień i zimę 2015/2016. Tym razem do grona gwiazd i modelek dołączyła Emily Ratajkowski, Jamie Bochert i Sofia Coppola. Projektant nie ukrywa, że zdjęcie z Coppolą to jedno z jego ulubionych z tej serii (oczywiście zaraz po portrecie Cher). Na następnych ujęciach pojawiła się Christy Turlington, Kim Gordon z córką Coco oraz artystka Rachel Feinstin i jej mąż John Currin.