Kolejny książęcy ślub? Choć matką Charlotte Casiraghi jest księżna Hanoweru (znana również jako księżniczka Monako), sama 32-latka nie posiada tytułu arystokratycznego - jest 11 w kolejce do monakijskiego tronu. Jednak dynastia Grimaldich od lat fascynuje ludzi, księżną Monako była przecież Grace Kelly, amerykańska aktorka, a jej dzieci (a zwłaszcza ich romanse) szokowały całą Europę. Tym razem nie chodzi o kolejny skandal, tylko szczęśliwą nowinę: Charlotte Casiraghi wzięła ślub. Kim jest jej wybranek?

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! Zobacz suknię ślubną panny młodej >>

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly wzięła ślub! Suknia ślubna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Congratulation Charlotte Casiraghi in #SaintLaurent

Post udostępniony przez Anthony Vaccarello (@anthonyvaccarello) Cze 1, 2019 o 4:12 PDT

To nie plotka! W internecie są już pierwsze zdjęcia pary, a wydarzenie potwierdzili przyjaciele oraz... Anthony Vaccarello. Dyrektor kreatywny Saint Laurent ujawnił, że Charlotte Casiraghi wzięła ślub w szarej sukience z kokardami od francuskiej marki. Ceremonia odbyła się 1 czerwca w XIII-wiecznej rezydencji księcia Monako, gdzie w 1956 odbyły się również zaślubiny Grace Kelly i księcia Rainera. Potem Casiraghi przebrała się w białą suknię od Chanel. Jak podają amerykańskie media, wieczorne przyjęcie odbyło się w 5-gwiazdkowym Monte Carlo Beach Hotel.

Kim jest mąż Charlotte Casiraghi, Dimitri Rassam?

Charlotte Casiraghi i Dimitri Rassam są rodzicami 7-miesięcznego Balthazara. Zarówno wnuczka Grace Kelly, jak i 37-letni producent filmowy o francusko-libańskich korzeniach mają dzieci z poprzednich związków - cała trójka wzięła udział w ślubie rodziców. Para zna się od kilku lat, ale oficjalnie zaczęli spotykać się w grudniu 2016 roku. Zaręczyny potwierdzono 24 marca 2018 roku w trakcie dorocznego Rose Ball. Choć na początku tego roku pojawiły się plotki o rozstaniu, para we wspólnym oświadczeniu zaprzeczyła tym doniesieniom. 

Charlotte Casiraghi była wcześniej związana z francuskim aktorem Gadem Elmalehem, z którym ma 5-letniego syna Raphäela Elmaleha. To drugie małżeństwo dla Dimitra Rassama. W 2010 roku w kościele prawosławnym Sankt Petersburgu poślubił rosyjską modelkę Marię Nowosołowiewą. Para ma córkę Darię (ur. 2011), a rozwód odbył się w 2016 roku.