Gwiazda takich filmów jak "Monster", "Gorący temat", "Tully", "Adwokat diabla" czy "Atomic Blonde" znana jest ze swoich blond włosów, które przez lata stały się jej wizytówką. Wyjątkiem jest rola Charlize Theron w "Mad Max: na grodze gniewu", gdzie zdecydowała się obciąć włosy na poczet cięcia "na zapałkę". To samo "uczesanie" lansowały wcześniej Demi Moore ("G.I. Jane") oraz Natalie Portman ("V jak Vendetta"). Tym razem zmiana jest również znaczna, ale chodzi o kolor fryzury. Celebrytka pożegnała się na razie ze swoim ukochanym blondem. 

Charlize Theron już tak nie wygląda! Aktorka zdecydowała się na nową  fryzurę. Zmiana jest ogromna

Tego chyba nikt się nie spodziewał... Charlize Theron aktualnie pracuje na planie filmu Netflix pod tytułem "School for Good and Evil", gdzie wciela się w postać Lady Lesso. Od razu wam powiemy, że nie poznacie gwiazdy na ostatnich fotografiach opublikowanych na instagramie. 45-latka ma na nich burzę rudych loków! To dopiero zaskoczenie, ale jeśli przyjrzycie się zdjęciom to pewnie dojdziecie do podobnych wniosków, co my: Theron wygląda świetnie w tej wersji. Bardzo dramatycznie!

Za tę zaskakującą fryzurę (a może raczej za perukę) odpowiada wieloletni stylista Charlize Theron, Adir Abergel. Słynny fryzjer współpracuje również w Kristen Stewart, Saoirse Ronan, Emmą Roberts, Vanessą Kirby, Jessiką Biel, Reese Witherspoon czy Anne Hathaway. "Teraz wiadomo co to za sekret z tym zamknięciem w Irlandii. Nie ma wielu osób, dla których przeszedłbym kwarantannę... ale dla lady Lasso zrobiłbym wszystko. Tworzenie nowego looku z Charlize i legendarnym Paulem Feigiem było świetną zabawą" - napisał na swoim instagramie Abergel.

"School for Good and Evil". O czym jest nowy film Netflix?

"Najlepsze przyjaciółki Sophie i Agatha dowiedzą się, jak powstają bajkowe legendy. Akademia Dobra i Zła to miejsce, w którym chłopcy i dziewczynki szkolą się, aby zostać bajkowymi bohaterami lub złoczyńcami. Aspirująca do roli księżniczki Sofia jest pewna, że zostanie wybrana do szkoły Dobra, gdzie będzie miała szansę pójść śladami Kopciuszka i Królewny Śnieżki. Z kolei gustująca w bardziej mrocznych klimatach i kotach Agatha, zdaje się być naturalną kandydatką do szkoły Zła. W wyniku pomyłki staje się zupełnie inaczej. Czy w wyniku tego zrządzenia losu dowiemy się, jakie tak naprawdę są nasze bohaterki? W tej emocjonującej i zabawnej opowieści przyjaźń dziewczynek zostaje poddana próbie, a kluczem do przetrwania jest przeżycie baśniowej przygody" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie od Netflix.

Oprócz Charlize Theron w projekcie udział wzięli: Sophia Anne Caruso, Kerry Washington, oraz Sofia Wylie. Za reżyserię odpowiada wspomniany Paul Feig, autor takich tytułów jak "Zwyczajna przysługa", "Ghostbusters. Pogromcy duchów", "Druhny" czy "The Office" oraz "Siostra Jackie".