Gwiazda wcielająca się w charyzmatyczną Morticię Addams zażartowała ze swojej latorośli, porównując ją do głównej bohaterki z serialu Netfliksa. Chodzi o post, który laureatka Oscara zamieściła na swoim instagramie. 

Catherine Zeta-Jones jak Morticia Addams. 53-letnia gwiazda zachwyca w prześwitującym kombinezonie z czarnej koronki>>

Catherine Zeta-Jones o swojej córce: "Mam Wednesday Addams w swoim życiu od 19 lat i 9 miesięcy"

"Carys, moja córka, gdy była małą dziewczynką. Mam Wednesday Addams w swoim życiu od 19 lat i 9 miesięcy. Morticia i ja kochamy cię nasza mała deszczowa chmurko" - napisała w opisie filmiku 53-letnia Catherine Zeta-Jones o swojej prawie 20-letniej córce. Na wideo zobaczymy jak młodziutka Carys występuje w szkolnym przedstawieniu. Widać na nim jak dziewczynka w ciemnym makijażu nie jest zadowolona z brania udziału w występie. Wypisz-wymaluj, niczym Jenna Ortega w "Wednesday"!

Filmik ma już ponad 153 tys. polubień:

Przypomnijmy, Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci. Urodzoną w 2003 roku, wspomnianą córkę Carys oraz starszego o trzy lata syna, Dylana Michaela. 22-latek partnerował nawet matce na oficjalnej premierze serialu "Wednesday" w Los Angeles. 

Catherine Zeta-Jones i Dylan Michael Zeta Douglas / serwis prasowy Netflix

"Wednesday". O czym jest serial Netflix?

Serial oparty jest na kultowej rodzinie Addamsów i skupia się przede wszystkim na mało sympatycznej córce Morticii i Gomeza. Bystra i równie sarkastyczna Wednesday po wydaleniu z kolejnej szkoły trafia w końcu do Akademii Nervermore. Nastolatka nawiązuje tam pierwsze przyjaźnie (choć bardzo tego nie chce), zdobywa wrogów (to docenia) i prowadzi śledztwo na temat serii zabójstw, do których dochodzi w okolicy. 

Produkcja "Wednesday" trafiła na Netflix 23 listopada 2022 roku i już przebiła popularnością wiele znanych tytułów. Głośny serial z Jenną Ortegą trafił na listę najpopularniejszych seriali wszechczasów (wyprodukowanych na zlecenie Netflix), co więcej, uplasował się już na 2. miejscu! Tytuł przebił wynik "Bridgertonów", "13 powodów", czy głośnego "Dahmera".