Casey Affleck wita Jennifer Lopez w rodzinie

Casey Affleck, młodszy brat Bena, nie mógł być obecny na uroczystości, ale zdecydował się wyrazić uznanie postem na Instagramie. Aktor opublikował stare zdjęcie, na którym jest on wraz z bratem i jego ówczesną dziewczyną, Jennifer Lopez na spacerze. Fotografia pochodzi z czasów, kiedy Ben i Jen byli po raz pierwszy razem. Casey napisał w nim: 

Na dobre rzeczy warto poczekać. Dla zwrotów akcji, nowych początków i znalezienia nowych rezerwuarów starej miłości.

Casey dodał również: 

Witamy w rodzinie. Przygotuj się na prawdziwą dysfunkcję! Żartuję. Żartuję. Jen, jesteś klejnotem. Bardzo Cię kochamy!!!

Pierwszy ślub Bennifer

Pierwszy ślub pary, o którym mówiły światowe media odbył się w lipcu tego roku. To wtedy po raz pierwszy jedna z najbardziej popularnych par show biznesu powiedziała sobie "Tak!". Ceremonia ta nie przypominała tradycyjnych ślubów, Jennifer zdradziła, że wspólnie spełnili swoje marzenie i wybrali się do Las Vegas, aby wziąć sekretny ślub. Tam jedynie w obecności urzędnika zawarli związek małżeński. 

Drugi ślub Jennifer Lopez i Bena Affleca

Po raz drugi para spotkała się przed ołtarzem w sierpniu. Ta uroczystość została zorganizowana, by celebrować związek w gronie bliskich znajomych i rodziny. Państwo młodzi zaprosili gości do posiadłości Bena w Riceboro w stanie Georgia. W przeciwieństwie do okoliczności z pierwszego ślubu, Jennifer miała na sobie zjawiskową sukienkę z ogromnym trenem, a ceremonia miała tradycyjny charakter. Na razie szczegóły wydarzenie utrzymywane są w sekrecie.