Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw zauważona podczas pocałunku z innym mężczyzną na planie "And Just Like That"

W środę Sarah Jessica Parker została zauważona przez paparazzi w West Village w Nowym Jorku. Aktorka była na planie filmowym podczas kręcenia scen dla kontynuacji "Sex and the city" - "And Just Like That". Paparazzi od miesięcy roją się wokół planu. Co tym razem tak bardzo przykuło ich uwagę? Nowy mężczyzna u boku bohaterki. Nie był to ani jej mąż, ani długoletnia serialowa miłość, Mr. Big (Chris Noth). Czy to zapowiedź nadchodzących zmian?

Gdzie jest Mr. Big? Sarah Jessica Parker z nowym mężczyzną na planie "And Just Like That"

Na najnowszych zdjęciach z planu "And Just Like That" mającego miejsce w West Village w Nowym Jorku, Carrie przytula się do nowego mężczyzny. Nie widzieliśmy go do tej pory w "Sex and the city". Kim jest tajemniczy kochanek? Mężczyzna, o którym mowa, to amerykański aktor Jon Tenney, znany między innymi z serialu "Podkomisarz Brenda Johnson". Ujęcia Parker i Tenneya pokazują bohaterów całujących i przytulających się na schodach kamienicy. Zdjęcia pary zszokowały fanów, biorąc pod uwagę obecność Biga w serialu.

Z drugiej strony, nie był on widziany na planie przez ostatnie kilka miesięcy, można było go jedynie zobaczyć w zwiastunie udostępnionym przez HBO. Kiedy fani po raz ostatni widziano Carrie w filmie „Seks w wielkim mieście 2” z 2010 roku, wciąż była żoną Mr. Biga. W pierwszym zwiastunie programu "And Just Like That", para wydawała się nadal być w związku małżeńskim, tańcząc razem w kuchni i dzieląc się pocałunkiem. Zostali również zauważeni razem podczas kręcenia scen w Paryżu.
 

 

Co doprowadzi do pojawienia się nowego mężczyzny w życiu Carrie? O tym dowiemy się już w grudniu.